“36 Yaşında WWE Süperstarı Bray Wyatt Hayatını Kaybetti”

WWE güreşçisi Bray Wyatt hayatını kaybetti. Sevilen güreşçi, Wyatt ailesinin lideri ve The Fiend’in rolünü üstlenmesiyle tanınıyordu. 36 yaşında kalp krizi geçirdikten sonra hayatını kaybetti.

Wyatt’ın gerçek adı Windham Rotunda olan ölümü, WWE baş içerik sorumlusu ve eski WWE süperstarı Paul “Triple H” Levesque tarafından resmi Twitter hesabında duyuruldu.

Levesque, “Bugün, WWE Hall of Famer Mike Rotunda’dan bir çağrı aldık ve Windham Rotunda olarak bilinen ömür boyu WWE aile üyemiz Bray Wyatt’ın beklenmedik bir şekilde öldüğü trajik haberini bize bildirdi. Düşüncelerimiz ailesiyle birlikte ve herkesin bu zamanda onların gizliliğine saygı göstermesini istiyoruz” dedi.

Wyatt, Ocak ayındaki Royal Rumble’da Mountain Dew Pitch Black Maçında LA Knight’a karşı yaptığı son maçından bu yana WWE programlarında yer almamıştı. O zamanlar, Fightful Select (Wrestling Inc. aracılığıyla) Wyatt’ın “kariyeri ve yaşamı tehdit eden” bir hastalıktan iyileşmek için bir süre zaman ayırdığını bildirdi.

Fightful Select’ten Sean Ross Sapp, Wyatt’ın sahadan ihraç edilmesinin nedeninin onun covid’e yakalanması olduğunu ve bu durumun kalp sorunlarını şiddetlendirdiğini Twitter’da paylaştı.

Ross Sapp, “Dönüşü ve iyileşmesi için olumlu ilerlemeler vardı” dedi. “Maalesef, bugün bir kalp krizi geçirdi ve hayatını kaybetti.”

Üçüncü nesil güreşçi olan Wyatt, 2010 yılında Husky Harris olarak WWE’de çıkışını yaptıktan sonra 2013 yılında Erick Rowan ve geç Luke Harper ile birlikte Wyatt Ailesi’nin kült lideri olarak yeniden paketlendi. Wyatt daha sonra Wrestlemania’da The Undertaker’a karşı maçın başına geçti, WWE takım şampiyonluklarını kazandı ve WWE Dünya Ağırsiklet ve Evrensel Şampiyonu oldu. Kariyerinin sonlarına doğru Wyatt, yeni karakteri The Fiend’in tanıtımıyla WWE evrenini kasırga gibi etkiledi: bir Blue’s Clues benzeri TV sunucusu ve Freddy Krueger benzeri bir korku filmi karakteri olan birleşim.

WWE süperstarları John Cena, Dwayne “The Rock” Johnson ve Alexa Bliss, Wyatt’ın sosyal medyada vefatından dolayı üzüntülerini paylaştılar. Ayrıca AEW süperstarları, Wyatt’ın eski takım arkadaşı Matt Hardy gibi, sosyal medyada duygusal mesajlar yayınladılar.

Wyatt, seyirciyi koltuklarının kenarında bekleyen bir güreşçi türüydü, bunu ya her zaman yaratıcı olan Firefly Funhouse bölümlerinin görkeminden, dünya dışı girişlerinden veya patlayıcı ring hareketlerinden kaynaklanan bir heyecanla başarabiliyordu. Wyatt’ın profesyonel güreş dünyası içerisindeki tanınırlığı, The Undertaker’ın şirketin sonraki fenomeni olarak Wyatt’a meş’aleyi devrettiği dokunaklı bir anın yaşanmasına yol açtı. Wyatt’ın ölümü, WWE Hall of Famer Terry Funk’ın ardından geldi.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com