Bethesda Yetkilisi: Starfield’i Başlatmak için 130 Saate İhtiyaç Olabilir.

Bethesda’nın gelecek uzay destanı Starfield, geliştiricinin yayıncılık başkanı Pete Hines’ın herhangi bir zaman algısını yitirdiği kadar uzun görünüyor. Bethesda MainStream etkinliği sırasında Gamescom 2023’te Hines, ana görevini bitirmek için 50 saat harcamadan önce yan görevlere 80 saat harcamış olduğunu söyledi. Hines, “80 saat sonra, bir oyundan tamamen farklı bir oyuna geçtim, ana göreve gerçekten odaklanmaya başladım ve sonra ana göreve o kadar takıldım ki, sonraki 50 saati sadece onu yaparak geçirdim. […] Bu oyunun aslında ana görevi bitene kadar başlamadığını söylemek istiyorum.” dedi.

“Haydi, ‘Starfield’ı 40 saat oynadım’ demek, kişinin ne yaptığı hakkında hiçbir şey söylemez,” diye ekledi.

Herhangi bir şeye 130 saat harcamak, özellikle gözlerinize ve beyninize doğrudan mavi ışık yayan bir şeye, oldukça korkutucu bir süredir. Ancak odağınızı göz sağlığınıza yönlendirmek için endişelenmeyin – size Starfield’ı tam hızda oynatmak için Hines’ın harcadığı kadar uzun süre gerekmeyebilir.

Her neyse, Hines Starfield’ın sizin zamanınızın büyük bir bölümünü alacağını belirtiyor. IGN ile yapılan bir Gamescom röportajında “Dürüst olmak gerekirse, ‘Bu oyunda ne olduğunu anlamak için yeterince Starfield oynadın’ dediğim bir süre yok. Çünkü, şu anda 150, 160 saatlik bir oyun anıma sahibim ve […] daha bile yaklaşmadım.” şeklinde konuştu.

O halde programınızı boşaltmaya başlayın. Premium veya Constellation Sürümünü alan oyuncular, 1 Eylül’de Erken Erişimde Starfield’ı oynayabilir ve oyun Xbox Series X/S ve PC için 6 Eylül’de resmi olarak herkes için piyasaya çıkacak.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com