“Chapter 4 Season 4’te Fortnite’a Yeni Silahlar Eklendi!”

Fortnite Chapter 4 Sezonu 4 burada ve beraberinde yeni silahlar da var. Birçok oyuncu için Fortnite’un yeni bir sezonunun en iyi kısmı, unvaulted silahların, dönen silahların ve yepyeni silahların birleştiği yeni bir eşya havuzu ile oyunculara oyun sezonu boyunca oynamak için yeni bir cephane sunmasıdır.

Chapter 4 Sezonu 4’te, yeni Fortnite silahları yeni bir saldırı tüfeği, av tüfeği ve SMG gibi birkaç sınıfı dolduruyor. Bu sezon, oyuncuların favorilerinin bir demetinin geri dönmesi dahil olmak üzere, uzun bir süreyle bazılarının ilk kez geri döndüğü çok daha fazlasını sunuyor. İşte Fortnite Chapter 4 Sezonu 4’teki tüm yeni silahlar.

Yeni silahlar ve eşya havuzu

Fortnite’da ilk defa yer alan silahlar arasında Infiltrator Pump Shotgun, Scoped Burst SMG ve Twin Mag Assault Rifle bulunuyor. Sinematik fragmanda görüldüğü gibi, envanterinizde taşıyabileceğiniz bir valizden fırlayan yeni bir kullanılabilir oto-tüfek olan Business Turret da bulunmaktadır. Boş ellerle yakalanacak olanlar için içinde ekipmanla dolu Yeni Heist Bags ve popüler mobilite öğesinin küçük bir versiyonu olan yeni bir Crash Pad Jr. de bulunuyor.

Ayrıca Rocket Ram adında, içeride olsalar bile oyuncuları hızla bir alandan fırlatan Yaramaz Tunes tarzında bir öğe de bulunuyor.

Shadow Tracker geri dönüyor.

Hayranların favorisi olan Mitik silahlar da geri dönüyor

Ayrıca birçok Mitik silah da geri dönüyor. Bunlar, oyunun bugüne kadarki en popüler silahlarını temsil ediyor, bu yüzden toplu dönüşleri Fortnite oyuncuları için eski ve yeni olanlar için büyük bir olay olacak. Listede şunlar bulunmaktadır:

– Midas’ Drum Gun
– TNTina’s Ka-Boom Bow
– Ocean’s Bottomless Chug Jug
– Kit’s Shockwave Launcher
– Zyg and Choppy’s Ray Gun
– The Foundation’s MK-Seven Assault Rifle
– Gunnar’s Stinger SMG

Bu süper nadir silahlar, haritadaki yüksek güvenlikli Thorne mülklerinde bulunabilir, bu değişiklikleri harita değişiklikleri rehberimizde detaylandırdık.

Unvaulted ve geri dönen silahlar

Bu sezon eşya havuzunda dönen veya unvaulted eşyalar için adaya bakarken, aşağıdaki silahları ve öğeleri arayın:

– Remote Explosives
– Suppressed Sniper Rifle
– Suppressed Pistol
– Sharp Tooth Shotgun
– Maven Auto Assault Shotgun
– Havoc Suppressed Assault Rifle
– Thermal DMR
– Combat SMG
– Heisted Breacher Shotgun (Eşsiz silah)
– Heisted Accelerant Shotgun (Eşsiz silah)
– Heisted Run ‘N’ Gun SMG (Eşsiz silah)
– Shadow Tracker (Eşsiz silah)
– Shockwave Grenades

Yeni sezon hakkında daha fazla bilgi için Fortnite Chapter 4 Sezonu 4’teki her şeyi kaçırmayın. Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Eğer sitemizde öne çıkan bir şey satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com