Destiny 2: Crota’nın Sonu Raid Yarışı ve Yarışma Modu Değişiklikleri!

Bungie, nihayet gelecek hafta başlayacak olan Destiny 2’nin yeni yeniden canlanan raid’ini duyurdu ve bu da Crota’nın Sonudur. Evet, birçok kişi Wrath of the Machine’yi bekliyordu ancak en azından bu, Cadı Mevsimi’nin Hive temasına uyuyor. Yine de yeni bir raid, Contest Modu etkin olduğunda gerçekleşen Dünya İlk yarışını beraberinde getiriyor.

Son “Bu Hafta Destiny’de” Bungie, bununla ilgili yeni ayrıntılar açıkladı. Contest Modu, Gece Korkuları’nınki gibi 48 saat boyunca etkin olacak ve oyuncuların tüm karşılaşmalarla baş edebilmek için 1790 Güç’e sahip olmaları gerekiyor. Contest Modu ile temizlendikten sonra, Yönetimden Meydan Okuma Moduna erişebilirsiniz. Tüm meydan okumaları tamamlayıp Üstün Kılıç Savaşı Zaferini talep etmek, yarışı tamamlamanın son adımıdır.

Takımınızın herhangi bir meydan okumayı tamamlayamaması durumunda, yok olurlar. Contest Modu’na bazı denge değişiklikleri de dahil olmak üzere, tüm düşmanların daha agresif olacağı ve bazılarının element kalkanlarına sahip olacağı bildirildi. Oyunculardan düşmanlara giden hasarın sınırı artıyor, ancak düşmandan oyuncuya gelen hasar aynı kalıyor.

Crota’nın Sonu, 1 Eylül 10:00 PST’de canlı yayınlanacak. Işık ve Karanlık efsanesinin son bölümü olan “The Final Shape”, 27 Şubat 2024 tarihinde piyasaya sürülecek. Daha fazla ayrıntı için buraya başvurabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com