Fortnite 4. Sezon 4. Bölümde Neler Var: Star Wars Cildi, Vampir Patron Ve Daha Fazlası

Yeni bir Fortnite sezonu başlama zamanı geldi ve Fortnite Chapter 4 Season 4: Last Resort’ta, bu da yeni silahlar, geri dönen favoriler, sekiz yeni savaş geçidi derisi, üç yeni ilgi noktası (POI) ve çok daha fazlası anlamına geliyor. Oyuncular için yeni bir sezon baş döndürücü olabilir, bu yüzden hepsini bir araya getirerek öğrenmek isteyeceğiniz her şeyi tek bir yerde topladık – tam burada! Yeni silahlar ve araçlardan tüm derilere, yeni bir Star Wars karakteri dahil olmak üzere, işte Fortnite Chapter 4 Season 4 tam olarak.

Fortnite Chapter 4 Season 4 savaş geçidi

Bu sezonun savaş geçidi, Rosario Dawson’ın Ahsoka Tano olarak bu sezonun sonlarında oyuna dahil olan son Star Wars crossover’ıyla öne çıkıyor. Bu, geçitin ilk 100 seviyesi boyunca kazanılacak diğer yedi karakteri açık bırakırken geçitti, ikinci bir crossover ile ilgili. Bu durumda, TikTok yıldızı Khaby Lame’in Icon Serisi derisi savaş geçidine dahil edilen ilk kez olduğunu işaret ediyor.

Bu sezon favori deriniz hangisi?

Diğer altı karakter, Nolan Chance adlı soygun ekibinin lideri, vampir kötü adam Kado Thorne ve kaçış sürücüsü Piper Pace, kaslı Fish Thicc, hacker Mae ve “maskeli bir hanım” Antonia gibi yağmacı kahramanlar da dahil olmak üzere Epic’in kendi hayal gücünden geliyor.

Chapter 4 Season 4’te yeni silahlar ve yağma havuzu

Birçok oyuncu için yeni bir sezonun en iyi tarafı, oyunculara tüm sezon boyunca oynamak için yeni bir cephanelik sunan yeni yağma havuzu kombinasyonudur. Bu sezon sunulacak bir ton şey var, bunların arasında oyuncuların favorileri olan bir paket bulunuyor. Fortnite Chapter 4 Season 4’teki tüm yeni silahları burada bulabilirsiniz.

Midas’ın Davul Silahı, Chapter 4 Season 4’te geri dönüyor.

Chapter 4 Season 4’teki harita değişiklikleri

Fortnite Chapter 4 Season 4 haritası, üç yeni POI içeriyor ve son zamanlarda büyük değişikliklerin bir bölgeye odaklandığından farklı olarak, bu kez adaya yayılmış durumda. Bu yeni bölgeler, hikayeye göre, Ekim ayında bu yılki Cadılar Bayramı etkinliğine kesinlikle katkıda bulunacak olan vampir kötü adamı Kado Thorne’a ait.

Bu sezonun yeni POI’leri, önceki sezonlardan daha fazla harita üzerine yayılmış durumda.

Her bir durumda, Sanguine Suites, Relentless Retreat ve Eclipsed Estate için lazer ızgaraları, kameralar ve silahlı korumalar ile yoğun bir şekilde korunuyorlar. Fortnite Chapter 4 Season 4 harita değişikliklerimizde yeni harita hakkında daha fazla bilgi edinin.

Chapter 4 Season 4’te yeni ve geri dönen Güçlendirmeler

Güçlendirmeler, Fortnite için kalıcı bir parça haline geldi – en azından Chapter 4 için – ve bu sezon bir kez daha yeni olanlarını tanıtırken bazı eski favorileri geri getiriyor. Sezon başlangıcında tam liste şunları içeriyor:

Yeni Güçlendirmeler

On The Go Bag – Her açtığınız konteynerde bir Heist Bag içinde bir öğe bulunur
Sniper Striker – Nişancılar, düşmanları hasar verdiklerinde Siphon sağlar
Ammo Drop – Sadece cephane sağlamakla kalmaz, aynı zamanda düşmanların alışılmıştan daha fazla cephane bırakmasını sağlar
First Shotgun – Yarasalarınız ilk atışta artan hasar verecek
Pistol Salvo – Tabancalarınızın ateş hızı azalırken hasar artar
Fast Fisher – Daha hızlı yüzün ve istediğinizde balık tutma noktalarını anında soyar

Geri Dönen Güçlendirmeler

Light Fingers
First Assault
Supercharged
Steady Hands
SMG Sign Off
Keymaster
More Parkour
Rarity Check
Sprint Lines
Medium Ammo Acquired
Mud Warrior
Scope Salvo

Survivor Madalyalarını Tanıtma

Bu sezonun yeni bir mekanik özelliği Survivor Madalyaları. İşleyişi şu şekildedir: Oynarken, savaş royale veya Zero Build modunda Survivor Görevlerini tamamlamanız gerekecek. Rakiplerin üzerinde hayatta kalmalı ve aynı zamanda belirli bir sayıda rakibi etkisiz hale getirmelisiniz – bu kampta kalmayı önler gibi görünüyor.

7 seviyeye sahip madalyaları sezon boyunca elde etmek, ganimetin aynı seviye sisteminde ödünç aldığı gibi: Sıradan, Olağan, Nadir, Epik, Efsanevi, Egzotik ve Mitik. Her seviye, ilerleme sistemiyle ileri gitmeden önce tırmanmanız gereken 10 alt seviyeye sahiptir.

Kademeli madalya sisteminin tırmanmasıyla, yeni Prized Llama sırt aksesuarı ile başlayarak kalıcı kozmetik ödüller elde edersiniz. Her nadirlik seviyesinin üst kısmı, ek bir kozmetik ödül sağlar, bu yüzden çoğu oyuncu için bu, sezon boyunca süren bir görev gibi görünüyor.

Fortnite’ın herhangi bir sezonunda olduğu gibi, ganimet havuzuna daha fazla eklemeler, harita değişiklikleri ve hikayede daha fazla dönemeç ve sürprizler olması muhtemeldir, özellikle de Fortnite için yıllık bir etkinlik haline gelen bu kış başka yeni bir bölüm için ilerlediğimize göre. Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçildi. GameSpot, sitemizde yer alan bir şeyi satın alırsanız gelirin bir bölümünü alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com