“Killing Floor 3, Erken Geliştirme Aşamasında, Kozmetik Ürünler için Mikroişlemeler İçeriyor”

Killing Floor 3_01

Gamescom Opening Night Live’ın yeni oyun duyuruları açısından en yüksek sayıya sahip olmadığı görüldü, ancak bazı sürprizler vardı. Tripwire Interactive’in Killing Floor 3 isimli oyunu da bunlardan biri. Oyun, 2091 yılında Horzine’ın dünyayı yönetmeye çalışmak için Zeds adında yaratıklar yaratmasıyla gerçekleşiyor. Bunun karşısında, katıldığınız isyancı grubu Nightfall, onları durdurmak zorunda kalacak.

Oyun hala altı oyuncuya kadar desteği olan bir kooperatif birinci şahıs nişancı oyunu ve mikro işlemler onaylandı. PCGamesN’ye konuşan yaratıcı yönetmen Bryan Wynia, para kazanmanın ve bunun yalnızca kozmetik olmasının tartışıldığı bir konuda bilgi verdi. Oyuncuların kozmetiklerini takım arkadaşlarına gösterebilecekleri bir alan olacak, ancak takımın prototipini oluşturmak üzerine çalışılıyor.

Özellikle birinci şahıs bir oyunda ödeme yaparak karakterin görüntüsünü değiştirmek hakkında konuşulduğunda, oyuncuya “gösteriş yapma fırsatları sunmanın, ancak olumlu bir şekilde olduğunu” ifade etti. Bu, kooperatif modda kıyafetlerin koordine edilmesi, onların nasıl göründüğünün keyfini çıkarmak veya kendini ifade etmek anlamına geliyor, “oyun dünyasıyla uyumlu” bir şekilde.

Takımın şu anda “oyuncuların şu anda keyif aldığı şeylerden bazılarını öğrenmek istediğini” ve “kazanma amacı güden bir ödeme durumu” olmaktan kaçınacaklarını söyledi. Güncelleme sonrası desteği konusunda da, “Killing Floor 2″nin nasıl güncellendiğine baktığınızda, çoğu harita gibi öğelerin ücretsiz olduğunu belirtti. Bu, şu anda keşfetmeye devam etmek istedikleri bir şey.

Bu nişancı oyunu hala “gelişimin erken aşamasında” ve para kazanma planı hala üzerinde çalışılıyor. Bununla birlikte, Wynia takımın “klasik Killing Floor’u yapmak ve oyunların bir hizmet olarak ne olduğunu yükseltmek” istediklerini, bunun markalarına ve serilerine uyum sağlamasını istediklerini söyledi.

Killing Floor 3, Xbox Series X/S, PS5 ve PC’ye geliyor, ancak bir yayın tarihi henüz belirlenmedi.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com