Lies of P: Yalanların Oyunu – Yedi-Branşlı Kılıç, İngiliz Anahtar ve Patron Dövüşü Gösteriliyor

NEOWIZ’un Belle Époque tarzında bir şehirde geçen Souls benzeri aksiyon RPG oyunu olan “Lies of P”, gelecek ay piyasaya sürülecek ve her geçen gün daha da çekici gözüküyor. IGN’in Gamescom’da paylaştığı geniş oyun görüntüleri sayesinde, yönetmen Jiwon Choi ve çevirmen Jiyoon Shin yeni silahlar hakkında konuştu.

İki silahtan bahsediliyor – ilki Shichishitō yani Yedi Dalga Kılıcı adlı ağır bir silah. Bu iki el ile kullanılan kılıç sizi yavaşlatarak daha yavaş hareket etmenize yol açıyor. Ancak, daha fazla hasar vermek için elektrikle dolanabiliyor ve enerji dalgası yaratan özel bir hamle yapabiliyor. İkinci silah ise bir büyük ingiliz anahtarı. İşe yarıyorsa, neden olmasın?

Yeni patron olan Kuklaların Kralı, uzun menzilli bir düşman. Belirli bir süre sonra patlayan ve büyük bir etki alanına sahip olan projektiler fırlatabiliyor. Eğer ezilirseniz, NPC’leri yardıma çağırmak da mümkün (ne yazık ki, co-op yok).

“Lies of P”, 19 Eylül’de Xbox Series X/S, PS5, PC, Xbox One ve PS4 için piyasaya sürülecek. En son fragmana buradan göz atabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com