Switch için zor bulunan özel sürüm Pro Kontrolcü tekrar stoklarda

Nintendo Switch Pro Controller, mükemmel bir oyun kumandası olmasına rağmen genellikle sadece siyah renkte mevcuttur. Nintendo hiçbir zaman alternatif renkler sunmamıştır. Bununla birlikte, popüler oyunlara temalı birkaç özel sürüm modeli, Splatoon 3 de dahil olmak üzere yayınlandı. Satışta olmasa da, Splatoon 3 temalı Pro Controller, perakende fiyatıyla bulunması son derece zordur. Ancak bugün durum böyle değil. Dikkat çekici Splatoon 3 kumandası, Walmart’ta perakende fiyatı olan 75 dolar üzerinden satın alınabilir.

Renkli kolları ve sıçrama desenleriyle Splatoon 3 Pro Controller muhteşem görünüyor ve Splatoon fanı olup olmadığınıza bakılmaksızın herhangi bir koleksiyona harika bir ek olabilir.

Şık tasarımın dışında, bu özel sürüm kumandası standart Pro Controller ile tamamen aynıdır. Ellerinizde uzun süre tutma konusunda oldukça rahattır, büyük yüz butonları ailenin daha genç üyeleri için kullanımı sezgisel hale getirir ve tetikler mükemmel şekilli olarak tasarlanmıştır.

Pro Controller’daki diğer büyük özelliklerden biri de tam dolu bir şarjdan yaklaşık 40 saatlik pil ömrüdür, bu da birkaç maraton oyun seansını rahatlıkla atlatabilir ve şarj gerektirmeden önce uzun süre dayanabilir. HD Rumble özellikleri, dahili Amiibo işlevselliği ve NFC dokunma noktasıyla şeffaf bir kaplama sayesinde iç mekanizmaları görebilirsiniz.

Bunlardan bir tanesine sahip olmanın diğer büyük avantajı ise sadece Switch üzerinde kullanmakla sınırlı olmamanızdır. Pro Controller’ı Bluetooth veya USB-C kablolü bağlantı üzerinden PC ve Mac’te kullanabilirsiniz. Ayrıca iOS ve Android cihazlarla da uyumludur.

Diğer bazı Nintendo fırsatları da şu anda mevcuttur. Splatoon 3 ile bağlantılı olarak yeni Splatoon Amiibo’larının ön siparişi alınabilir, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom güzel bir indirim aldı ve 100 saatlik JRPG epik Xenoblade Chronicles 3 %25 indirimli olarak satın alınabilir.

Ve Nintendo Switch’e ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, Switch OLED inanılmaz bir fiyatla satışa sunuldu. Ayrıca Zelda temalı Switch OLED’de de tasarruf yapabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com