“Trials Of Osiris Ödülleri: Bu Hafta (25-29 Ağustos) – Destiny 2”

Destiny 2’nin Season 22 ile birlikte tanıttığı birçok yeni silah ve zırh değişikliğiyle, yeni Trials of Osiris haftası kusursuz bir deneme yapma ve hata yapma süreci olacak. Her zamanki gibi, Xur’un yerini kontrol edebilir ve envanteriyle Destiny 2’nin yüksek düzeyli PvP etkinliğinde avantaj sağlayıp sağlamadığını görüntüleyebilirsiniz. İşte bu hafta Trials of Osiris oynanacak yerler ve kazanabileceğiniz silahlar hakkında bir bakış.

Harita: Erime
Rütbe 4: Yükseltme Modülü
Rütbe 7: Geliştirilmiş Prizma
Rütbe 10: Cataphract GL3 — Bombaatar
Rütbe 13: Yükseltme Modülü
Rütbe 16: Igneous Hammer — Tabanca
Kusursuz Ödülü: The Immortal (Adept)

Trials Passage teklifleri de daha iyi bir deneyim sunmak için güncellendi. Bu, Şans Geçişi olarak adlandırılan bir seçenekle başlıyor. Her kazanma için +75 Trials itibarı kazandıracak ve Trials’daki mevcut ana rütbenize ek bir bonus sağlayacak, toplamda +150 olana kadar. Merhamet Geçişi, haftalık olarak hala kusursuz olmamışsanız iki kaybı affedecek ve Kusursuz olduğunuzdan sonra sıfırladıktan sonraki her kartta bir kaybı affedebilecek bir duruma geri dönecektir.

Trials, Cuma günü saat 10:00 PT / 13:00 ET’deki günlük sıfırlamadan başlayarak, takip eden Salı günü aynı saatte haftalık sıfırlama kadar canlı olacak. Trials kartınızı almak için Kule’deki Saint-14’ü ziyaret etmeyi unutmayın, bu kart belirli bonusları (belirli kilometre taşlarında bonus ödüller alıp almayacağınız veya bir kaybın affedilip affedilmeyeceği gibi) belirleyecektir. Trials of Osiris’teki en büyük hedefiniz, sizin ve ateş takımınızdaki diğer iki oyuncunun kaybetmeden yedi maç kazandığı “Kusursuz” bir tur elde etmektir.

Kusursuz olun ve Lighthouse’a uğrayarak özel ödüller de dahil olmak üzere bazı özel ödüller kazanın. Bunlar ek istatistik bonuslarına sahip olan Adept silahlarıdır ve elde edebileceğiniz en çok aranan öğeler arasındadır. Trials Passage – Saint-14’ten satın aldığınız ve moduna erişim sağlayan ve kazanmalarınızı takip eden kartınız – mağlupiyetlerinizi takip etmez, bu yüzden kusursuz bir tur kaçırsanız bile oynamaya devam edip ödüller kazanabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com