“Rogue City’nin Yayın Tarihi 2 Kasım’a Ertelendi”

Teyon geliştirici ve Nacon yayıncı, RoboCop: Rogue City oyununun orijinal olarak Eylül ayında çıkması planlanan yayın tarihini erteleyerek duyurdu. Oyunun yeni çıkış tarihi 2 Kasım olarak belirlendi. Gecikme haberini Shinobi602 tarafından X üzerinden duyuruldu.

Geliştirici veya yayıncı henüz gecikmenin nedenini onaylamamış olsa da, duyuru Future Games Show 2023 sırasında gösterilen yeni bir RoboCop: Rogue City fragmanından sadece birkaç gün sonra gerçekleşti.

RoboCop: Rogue City, suç dolu bir Detroit’in gelecekteki sokaklarında oyuncuları ağırlıyor. Oyuncular, RoboCop’ın ikonik tabancasını kullanarak vahşi suçları araştıran ve suçluları ortadan kaldıran efsanevi kahramanın rolünü üstlenecek. Son fragman, oyunun hikayesinden ne bekleyebileceğimize dair ipuçları sunarken, aynı zamanda oldukça fazla dövüş sahnesini de gösteriyor.

Yeni Kasım yayın tarihi, RoboCop: Rogue City’nin ikinci kez ertelendiği durum aslında. İlk ertelemenin Mart ayında duyurulduğu ve oyunun çıkış tarihini Haziran’dan Eylül’e ertelediği bilinmektedir.

RoboCop: Rogue City, PC, PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

RoboCop: Rogue City (PS5, Xbox, PC), 2 Kasım’da piyasaya sürülecek.

Yeni “Kısmen İnsan, Kısmen Makine” fragmanı: https://gamingbolt.com/robocop-rogue-city-release-delayed-to-november-2
#RoboCop #Gamescom [eksi]

Shinobi602 (@shinobi602) tarafından paylaşılan tweete göre: “Yeni “Kısmen İnsan, Kısmen Makine” fragmanı: https://gamingbolt.com/robocop-rogue-city-release-delayed-to-november-2 #RoboCop #Gamescom [eksi] [eksi] [eksi] [eksi] [eksi]pic.twitter.com/bJpJCkFpPk”

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com