“TMNT Shredder’s Revenge: Dimension Shellshock DLC, nefes kesen içeriğiyle geliyor!” (69 karakter)

Teenage Mutant Ninja Turtles için hiçbir yavaşlama belirtisi yok. Bu ay içerisinde Minecraft dahil çeşitli video oyunu markalarıyla işbirlikleri duyuruldu. Aynı zamanda, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge yeni içeriklerle desteklenmeye devam ediyor.

Aslında, yakında indirilebilir içerikler gelecek. 31 Ağustos’ta hayranlar, Dimension Shellshock DLC’sini Steam, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S üzerinde oynayabilecekler. DLC için bir fragman yakın zamanda yayınlandı, aşağıda görebilirsiniz.

Beğen veya Yeniden Blogla

İlgili

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com