“Mortal Kombat 1’de Sindel, General Shao ve Rain oynanabilir karakterler olarak sahne alıyor!”

Mortal Kombat 1’in kadrosu, son birkaç ayda her yeni ek ile giderek umut verici görünmeye devam etti ve geçtiğimiz hafta o kadroya Sindel ve General Shao’nun da dahil olduğu doğrulandığında dövüş oyununun lansmanıyla ilgili heyecan daha da arttı.

Bu duyurunun ardından Mortal Kombat 1 için birçok yeni oynanış videosu da ortaya çıktı. IGN yakın zamanda, yukarıda bahsedilen General Shao ve Sindel’in karakter analizlerini, daha önce açıklanan Rain’in yanı sıra gösteren birkaç yeni video yükledi. Bu sırada, oyunun daha önce de doğrulandığı gibi Baraka ile General Shao arasındaki bir dövüşü gösteren başka bir video da yayınlandı.

Genel Shao, Sindel ve Rain’in karakter analizlerinde o karaktere özgü normal ve özel hareketler, ölümcül darbeler ve ana mekanikler gösterilirken, Shao ve Baraka arasındaki maçta Motaro ve Stryker adlı iki Kameo dövüşçüsü de yer alıyor. Tüm videoları aşağıda izleyebilirsiniz.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülüyor.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com