Phantom Liberty Güncellenmiş Perkler, Dogtown ve Daha Fazlası Hakkında Daha Fazla Detay Açıklıyor

Cyberpunk 2077 - Phantom Liberty_03

Gelecek genişleme paketi Phantom Liberty ile birlikte Cyberpunk 2077, temel lansmanında yerine getirmeyi başaramadığı yüce vaatlerini sonunda yerine getireceğe benziyor. Gösterimlerinin hepsi bugüne kadar etkileyici oldu ve genişleme paketinin yeniden düzenlenen ilerleme mekanikleri, taşıt savaşı, polis sistemi ve çok daha fazlasıyla etkiledi.

CD Projekt RED, genişleme paketini Gamescom Opening Night Live etkinliğinde yeniden gösterdikten sonra ekibin diğer detaylar hakkında daha ayrıntılı bilgi verdiği bir akışta oyuncuların neleri bekleyebileceğini de açıkladı. Geliştirme ekibinin birkaç üyesi, en büyük konuşulan noktalara değinmek için bir araya gelirken, birkaç yeni ayrıntıyı da doğruladı.

Phantom Liberty’nin yeniden tasarlanmış yetenek sistemi, polis sistemindeki iyileştirmeler ve taşıt savaşı gibi ayrıntılara daha derinlemesine incelemenin yanı sıra, CDPR ayrıca diğer detayları açıkladı. Genişleme paketinin temel oyunun olaylarının ortasında geçeceği, ancak temel oyunu oynamamış veya eski kayıtlarına erişimi olmayan oyuncuların Phantom Liberty‘ye atlayan yeni bir karakter yaratabileceği ifade edildi.

Relic Tree’de yeni ayrıntılar ve kısa oynanış görüntüleri de ortaya çıktı, ayrıca genişleme paketinde erişilebilir hale gelecek olan Night City’nin yeni semti Dogtown hakkında da bilgi verildi. Geliştiriciler ayrıca Phantom Liberty’nin en büyük oyun revizyonlarının da ücretsiz olarak (ancak geçen nesil konsollarında değil) temel oyunla birlikte 2.0 güncellemesiyle geleceğini tekrar vurguladı. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki tam akışı izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, 26 Eylül’de PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com