“Teksas Testere Katliamı: Kurbanlar ve Aileler için En İyi İpuçları”

Cult filmin korkunç bir şekilde hatırlanmasının zamanı artık geldi. Bu yeni çok oyunculu, asimetrik korku hayatta kalma oyununda ya bir Kurban ya da acımasız bir Aile üyesi olarak yer alıyorsunuz. Aile, spor için öldürmekten zevk alan bir grup duygusuz katildir.

Ya Kurban olarak bodrum katında uyanır ya da Aile’nin bir üyesi olarak eşleşmeyi domine etmek için seçim yaparsınız, ancak şansınızın her zaman size karşı olması garanti edilmez. Bu korkunç oyunda zafer için katliam sanatını veya kaçışı ustalaşmak çok önemlidir. İşte ilk birkaç maçınızda Kurban veya Aile olarak size yol gösterecek bazı ipuçları.

Aile için İpuçları

Slaughter Ailesi’ne hoş geldiniz. Nedenlerini bilmediğiniz şekilde dört Kurbanı yakaladınız ve onları karar verene kadar bodrumda işkenceye tutturdunuz. İyi şansınıza, dört Kurban da bağlarından kaçmayı başardı ve eğer onları yakında öldürmezseniz, kaçabilirler. Ama belki de yemeğinizle oynamaktan hoşlanıyorsunuzdur. İşte The Texas Chain Saw Massacre oyununda acımasız bir katil olarak başlamak için bazı ipuçları:

Kan İzlerini Arayın

Esirlerinizi işkence yapmak için harcadığınız tüm çalışmanın karşılığını aldı gibi gözüküyor. Oyun ilerledikçe, Kurbanlar arkalarında bir kan izi bırakmaya başlayacaklar. Eğer bir Kurban kaçmak için çok uzun süre geçiriyorsa, iz her geçen daha da belirgin hale gelecektir. Bir Kurban’ın konumuna dair en doğrudan ipucunu gözden kaçırmamak için yerdeki kan izine dikkat etmeyi unutmayın.

Ses İşaretlerine Dikkat Edin

Bir Kurban çok fazla gürültü yapıyorsa, haritada o konumda geçici olarak bir kırmızı daire belirecektir. Bu ses işareti birçok şey anlamına gelebilir – bir Kurbanın kapıyı açması, birinin kemiklerin arasından koşması, tavukları uyandırması. Hatta başka bir Aile üyesi de olabilir. Bu rahatsız edilmeleri göründüklerinde inceleyerek gizli bir Kurbanın saklanma noktasını elemek için kullanın.

Dedeyi Seviye Atlamak

Aile için ilk yapmanız gereken Dedeyi uyandırmaktır. Aile patriği hareket edemeyebilir, ancak nerede olursa olsun Kurbanları tespit edebilme gücüne sahiptir ve yakındaki Kurbanları haritada ışıklı olarak gösterir.

Onu bulup Kurbanlar yüzeye kaçmadan önce mümkün olduğunca çok kanla besleyin. Bunun için haritanın her tarafına yayılmış kan kovalarını toplamanız gerekecek. Kan topladıktan sonra Dedeye geri dönün ve ona besleyin. Dedeye yeterince kan verdiyseniz, Kurban tespiti yeteneği tüyler ürpertici bir hızla daha güçlü hale gelecektir.

Kurban için İpuçları

Kayıp arkadaşınız Maria Flores’i ararken, kötü şöhretli Aile tarafından yakalandınız. Şimdi ağır şekilde yaralanmış ve bodrum katında zincirlenmiş durumdasınız ve hayatta kalmak için tek seçeneğiniz kaçmaktır. Kaçmayı planlıyorsanız, sadece katillerden kaçınmakla kalmayıp, bir kaçış noktası aramada da becerikli olmanız gerekecektir. İşte The Texas Chain Saw Massacre’da bir Kurban olarak başlarken bazı ipuçları:

Başlangıçta Gürültü Yapmaktan Korkmayın

Bir oyuna yüklendiğinizde, bir bodrumda zincirlenmiş durumda olacak ve kaçmanız gerekecektir. İlk kez oynuyorsanız, kelepçelerinizi açmak için çok fazla gürültü yapmak istemeyebilirsiniz. Ama endişelenmeyin. Bu, biraz gürültü yapmaya maliyeti olan tek seferdir. Kaçma düğmesine basarak düşene kadar düğmeye basın. Yere düştüğünüzde, mümkün olduğunca sessiz olmaya başlamanız gerekecektir.

Kaçış Animasyonlarından Faydalanın

Bir alanın içinden sürünürken, bir duvardan sıkışarak geçerken veya bir kuyuya düşerken, zarar göremezsiniz. Aile üyelerinden bazılarının size saldırdığını görebilirsiniz, ama endişelenmeyin çünkü o animasyondayken zarar göremezsiniz.

Ancak, tamamen korunmadığınızı belirtmek ddeğrt. Leatherface, hareket halindeyken sizi duvar çatlaklarından testereyi sokarak yaralayabilen tek Aile üyesidir, bu yüzden Leatherface’ye karşı dikkatli olun.

Bütün Tavukların Ölmeli

Bir tavuğun yanına yaklaştığınızda dikkatli olun – hatta onlar da sizi bir dereceye kadar öldürmeye çalışıyor olabilir. Bir kafeste kilitli bir tavuğa çok yaklaşırsanız veya çevrede yeterince gürültü yaparsanız, onlar bir fırtına çıkarmaya başlar.

Bir tavuğun rahatsız edildiğinde çıkardığı gürültü, tüm Aile’ye yanlışlıkla yanında birisi olduğunu bildirir. Neyse ki, bir tavuk uyarılsa bile siz işaretlenmezsiniz. Sadece tavuk, tüm Aileye bir ses işaretiyle görünür, bu yüzden hızlı bir şekilde uzaklaşmanızı sağlayın.

Eğer Slaughter Ailesi’nden kaçmanın birden fazla yolu olduğunu biliyor muydunuz? Nasıl Kaçılacağı konusunda rehberimiz, Sigorta Kutusu, Araba Aküsü ve daha fazlasını kullanarak bir kaçış çıkışı açmanın nasıl yapıldığını anlatıyor. Veya belki de favori karakteriniz için bir yük çıkarmak için kilitlemek için en iyi özellikleri seçmekte zorlanıyorsunuz? Seviye Atlama Hakkında Nasıl bulunur, en iyi önerilerimiz için En İyi Özellikler sayfamıza göz at

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com