Warframe’de 2023’te Cross Save Geliyor

Warframe

TennoCon, Digital Extremes tarafından düzenlenen ve uzun süredir devam eden ücretsiz oynanabilen aksiyon RPG oyunu Warframe‘e odaklanan bir etkinlik olarak son zamanlarda gerçekleşti. En önemli duyurulardan biri bu yıl çapraz kayıt desteğinin geleceği oldu. Çapraz oynanabilirliği ile birlikte Temmuz 2021’de duyurulmuş ve sonraki yılın Aralık ayında oyunun bir parçası olarak eklenmişti.

Resmi Twitter hesabı, oyuncuların hesaplarını “herhangi bir platformda herhangi bir yere” götürebileceklerini belirtmek dışında çok fazla detay sunmamaktadır. Bu yüzden, PC’deyseniz ve Nintendo Switch’te seyahat ederken oynamak isterseniz ve daha sonra geri dönmek isterseniz, bu mümkün olacak. Öte yandan, PS4 ve Xbox One yeterli gelmiyorsa, konsoldan PC’ye de geçebilirsiniz.

Çapraz kayıt hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olmak için bu yılın ilerleyen dönemlerinde canlı yayına bağlı kalın. Warframe, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için mevcuttur. Bu yılın başlarında The Duviri Paradox adlı büyük bir açık dünya genişletmesiyle bazı rogue-lite öğeleri eklenmiştir. Daha fazla ayrıntı için buraya gidin.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Crew Motorfest Accolades fragmanı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı

Mürettebat Motorfest’i Yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından iyi karşılandı; eleştirmenler ve izleyiciler, öncekilerle karşılaştırıldığında yön …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com