“Baldur’s Gate 3 Oyuncusu, 583 NPC’yi Bir Ayda Öldürdü”

Son birkaç haftadır, Reddit kullanıcısı ve Baldur’s Gate 3 oyuncusu u/caufenkamp, suçlu zevklerini kataloglamak için BG3 konusunu kullanıyor: NPC’lerin soykırımını gerçekleştirmek. 26 Ağustos’ta, oyunun 1. ve 2. aşamalarındaki 583 NPC’yi öldürmüş ve çürümelerine izin vermiş olarak yeni bir kilometre taşına ulaştı.

Bu durumun kısmen “Karanlık İstek” olarak bilinen bir köken hikayesinden kaynaklandığı söylenebilir. Bu hikaye, karakterinize sadist düşüncelerle doluşan gizemli bir kökene sahip ve oyuncuların çoğu bu karanlık isteği gerçekleştirmek için bir dürtü hisseder.

Diyalog seçenekleri sırasında görünen bazı Karanlık İstek uyarıları bastırılabilir veya görmezden gelinse de, diğer yollar kanla döşelidir ve ne olursa olsun NPC’lerin katliamlarına yol açar. Ancak, kaufenkamp, zaten Karanlık İstek karakteri oynamasına rağmen, NPC kitlesel katliamı için kendi yeteneğini keşfetti.

Durumu daha da ilginç hale getirmek için ve bir taşıma ağırlığı modundan da yardım alarak caufenkamp, öldürdüğü NPC’leri bir kamp alanında sürükleyerek sistemli bir şekilde sınıflandırıp ölü bedenleri bir oyuncak ayıcık kutusuna atıyor. “Bir oyunda savaştıklarınızın görselleştirmesini görmek harika olurdu,” diyorlar.

26 Ağustos’ta, caufenkamp’ın öldürdüğü yığınları olağanüstü bir şekilde büyümüş durumda. Tıpkı makarna gibi birbirlerinin üzerine yığılan birçok cansız beden bulunuyor.

“Düzenlemeye biraz dikkat etmemişim gibi görünüyor,” diyor caufenkamp bu konuda. Bununla birlikte, birçok ceset, canavar ve hayvan rastgele şekilde kaybolduğunda bile bırakıyorlar. “Özellikle insanları öldürmek için elinden geleni yapmıyorum,” diye devam ediyorlar.

Bu durumu yargıya bırakalım. Her halükarda, bu seri katil performans hapishanesine doğru yol alıyor gibi görünüyor. Caufenkamp’ın en son Reddit güncellemesi, Kemikleri Dolabı’nın 3. aşamasında ilerlerken “kamp haritasının dışında bazı performans sorunlarına neden olduğunu gösteriyor.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com