Eylül PS Plus Oyunu Sızdı!

PS Plus’un Eylül ayı ana etkinlik oyunu sızdırıldı gibi görünüyor ve önümüzdeki ay oyuncuların Santo Ileso’ya, Saints Row’un 2022 yeniden başlatması için yolculuk yapacakları söyleniyor. Dealabs kullanıcısı Billbil-kun’un bildirdiğine göre, PS Plus aboneleri 5 Eylül’den 3 Ekim’e kadar Saints Row ve henüz belirlenememiş iki diğer oyunu talep edebilecekler. Saints Row, Ağustos 2022’de ilk başlatıldığından beri ortalama eleştiriler aldı ve daha gerçekçi bir hikaye anlatımıyla franchise’ı köklerine geri getirme çabasıyla -en azından Saints Row standartlarına göre- bir deneyim sunmaya çalıştı. Bu yeniden başlatma için genel çılgınlık kontrol altına alınsa da, çok sayıda hata, açık dünya sorunları ve tahmin edilebilir bir hikaye kutudan çıktı. “Dövüş güzel, ve hikaye görevleri en aşırı noktalarında keyifli, ancak aralarında çok fazla sıkıcı dolgu var,” Richard Wakeling GameSpot’un Saints Row incelemesinde yazdı. “Seriyi yeniden başlatmak mantıklıydı, ancak birçok açıdan, Saints Row hala geçmişte takılı kalmış durumda ve mirasına uyum sağlamakta zorlanıyor.” O zamandan beri, Volition Borderlands stüdyosu Gearbox’ın bir parçası olmak için geçiş yaptı ve birkaç önemli güncelleme ve DLC yayımladı. PS Plus aboneleri, Ağustos PS Plus teklifinin bir parçası olarak PGA Tour 2K23, Dreams ve Death’s Door’u hâlâ 4 Eylül’e kadar talep edebiliyorlar.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com