Nightdive Studios, “The Darkness Remaster” için “Listede”

Nightdive Studios, yıllar boyunca klasik shooter oyunlarının mükemmel remasterlerini geliştirme yeteneğiyle büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır, ancak özellikle 2023 yılında stüdyo harika işler çıkarmaktadır. Şu ana kadar bu yıl, Nightdive, System Shock’un bir yeniden yapımını ve Quake 2’nin bir remaster’ını yapmıştır. Ayrıca Turok 3: Shadow of Oblivion ve Star Wars: Dark Forces’ın remasterleri de duyurulmuştur. Ancak bunun ötesinde daha fazlası olduğu görünüyor.

Nightdive Studios ayrıca Starbreeze Studios tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayımlanan başarılı bir 2007 birinci şahıs nişancı oyunu olan The Darkness’ın bir remaster üzerinde çalıştığı gibi görünüyor. Nightdive CEO’su Stephen Kick, The Darkness’ın bir remasterının istendiği bir Twitter gönderisine sadece “Listede” şeklinde bir mesajla yanıt vererek bunu gösterdi.

Tabii ki, bu tam olarak bir resmi açıklama değil, bu yüzden remaster’ın şu anda ne durumda olduğu veya ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli değil- ancak orijinalin hayranları en azından bir remaster’in geleceği konusunda rahat olabilirler.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com