Relink: Savaş, Link Süresi ve Tam Patlama’ya Odaklanan Oynanış!

Granblue Fantasy Relink

Tam yedi yıl önce Project Re: Link’te duyurulan Cygames’in Granblue Fantasy: Relink nihayet Gamescom Opening Night Live’da bir çıkış tarihi aldı. 1 Şubat 2024’te piyasaya sürülecek ve ayrıntılı oynanış 16 Eylül’de Gamescom 2023’te açıklandı. İşte Gematsu’nun sağladığı oynanış videosu:

İki ayrı patron ortaya çıkarken, çeşitli karakterler takımda yer alıyor. Siegfried iki eliyle vuruşlarıyla, Lancelot hızlı hareketi ve buz saldırılarıyla, Io büyü yapma yetenekleriyle ve daha birçok özellikle geliyor. Takip etmesi zor birçok detay var, ancak her biri benzersiz bir şekilde oynanıyor. Parti üyeleri Artış Saati’ni tetikleyerek, Artış Saldırısı, Kritik Vuruş Oranı, Yenilenme ve Yetenek bekleme süresinde azalma gibi avantajlardan faydalanır.

Video sonunda Güçlü Patlama olarak bilinen Gale Burst adlı bir saldırıyı takım birlikte gerçekleştiriyor. Büyük bir hasarın yanı sıra, başka hangi avantajları sunabileceği bilinmiyor. Şimdilik daha fazla ayrıntı için takipte kalın.

Granblue Fantasy: Relink, PS4, PS5 ve PC’ye geliyor.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Dredge Güncellemesi: Gemi Kişiselleştirme ve Yeni Yengeç Canavarları”

Black Salt Games’ Dredge adlı oyunu üçüncü ücretsiz güncellemesini aldı ve oyuncuların gemilerini özelleştirmelerine olanak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com