“Starfield Çıkışından Önce $1 Xbox Game Pass Deneme Süreci Kayboluyor”

Eğer Starfield’in başlatılmasını bekliyorsanız ve Xbox Game Pass veya PC Game Pass $1 deneme fırsatından yararlanmak istiyorsanız, size kötü bir haberimiz var. Bu fırsak resmi Xbox Game Pass sitesinden kaldırılmış durumda, yani giriş yapmak için tam fiyat ödemeniz gerekecek.

Bu fırsat, yeni abonelerin Xbox Game Pass Ultimate’yi iki hafta boyunca bir dolar ödeyerek denemesine izin veriyordu, ardından aylık $16.99 ücreti uygulanacaktı. Anlaşma Xbox’un web sitesinde geçen hafta dahi bahsediliyordu, ancak sabah saatlerinde dil kaldırıldı.

Bu deneme fırsatının askıya alınması ilk defa değil, geçtiğimiz yılın Mart ayında da bir kez durdurulmuştu. $1 deneme fırsatı, abonelik için geçen ay fiyat artışı ile birlikte geri döndü, ancak önceki versiyondan bazı değişikliklerle.

$1 Game Pass deneme fırsatının bu son kaldırılması Starfield’in lansmanıyla ilginç bir zamanlama gösteriyor, zira Bethesda Game Studios’un 25 yılda piyasaya sürdüğü ilk yeni IP olan bu oyunun piyasaya sürülme tarihi önümüzdeki hafta–özellikle 6 Eylül– ve erken erişime katılanların ise 1 Eylül’de oynaması mümkün.

Hala $1 deneme fırsatı olmadan Xbox Game Pass’a abone olmak isteyenler için başka bir anlaşma seçeneği bulunuyor, zira Amazon şu anda 3 aylık abonelikleri $40’a sunuyor, bu da $5 tasarruf sağlıyor. Bu hizmet, Starfield ile birlikte oynanabilecek çeşitli yeni oyunlar sunuyor, ki bu ağustos ayı boyunca servise ilk gün eklenen The Texas Chain Saw Massacre ve Sea Of Stars gibi. Game Pass’e ağustos ayında eklenen diğer oyunlar arasında Everspace 2’nin konsol versiyonu ile Firewatch ve Gris gibi iki bağımsız oyun da bulunuyor.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir.
GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com