Kong’un Yükselişi: 17 Ekim’de Çıkıyor

kafatası adası kong'un yükselişi

GameMill Entertainment tarafından geliştirilen Kafatası Adası: Kong’un Yükselişi, 17 Ekim’de Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için yayınlanacak. Merian C. Cooper’ın King Kong’u temel alan oyunda, Kong’un ebeveynlerinin ölümüne neden olan saurian Gaw’a karşı intikam arayışına odaklanılıyor. Aşağıdaki en son fragmanı izleyin.

Yolda, ormanlar ve mağaralar gibi çeşitli mekanları keşfedecek ve her türlü tehditle mücadele edeceksiniz. Kong, güçlü komboları ve kendi imzası olan kükremesiyle düşmanlarını kaçıracak, ancak aynı zamanda 5-6 saatlik hikayede yeni yetenekler de açacak. Daha fazla ayrıntı için geliştiriciyle yaptığımız röportaja göz atın.

Kafatası Adası: Kong’un Yükselişi, 39,99 dolarlık bir perakende fiyatına sahip, ancak 49,99 dolarlık bir Devasa Sürümü de bulunuyor. Bu sürümde, 1933 ve 1970’lerin filmlerinin görünümünü taklit eden film taneleri, Kong’u sekiz farklı renkte renklendiren Kong Stil Paketi, arka plan sanatı, orkestra müziği ve Patron Sürüşü Modu bulunmaktadır.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com