“Mortal Kombat 1, İlk Lansmandan Sonra Misafir Karakter Kameolara da Yer Verecek” (70 karakter)

mortal kombat1 kombat paketi

Mortal Kombat tam bir dövüşçü kadrosuna yayınlandığından beri medyadan gelen konuk karakterleri tanıtma geleneğine sahip ve elbette, yaklaşan Mortal Kombat 1 de bu geleneği sürdürecek. Invincible dizisinden Omni-Man, The Boys dizisinden Homelander ve DC’nin Peacemarker’ı dövüşçüler için yayın sonrası DLC karakterleri olarak resmi olarak duyurulmuş durumda.

Fakat ilginç bir şekilde, oyunun sadece bu kadarla sınırlı olacağı görünmüyor. Brezilya’dan gelen resmi tanıtım materyallerine göre (Twitter’da @thethiny tarafından paylaşıldı), Mortal Kombat 1 ayrıca Kameo dövüşçüleri kadrosuna da konuk karakterler getirecek gibi görünüyor.

Bu, Kameo için tamamen yeni konuk karakter duyuruları alacağımız anlamına mı geliyor, yoksa ana kadrodakiler de Kameo versiyonlarına mı sahip olacak, bunu göreceğiz; ancak ikincisi daha olası gözüküyor. Şu anda, hem NetherRealm Studios hem de WB Games bu konuda resmi bir açıklama yapmadı.

Mortal Kombat 1 için John Cena’nın Peacemaker, J.K. Simmons’ın da Omni-Man rollerini tekrar üstleneceği doğrulandı. Bu arada, NetherRealm, benzer güçlere sahip olsalar da Omni-Man ve Homelander’ın oyunda birbirlerine benzemeyeceğini de garanti etti.

Mortal Kombat 1, 19 Eylül tarihinde PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun yakın zamanda yayınlanan, Dave Bautista’nın yer aldığı canlı aksiyon fragmanını mutlaka izleyin.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com