“Sea of Stars Oyunu Şimdi Türkiye’de!”

Sabotage Studio’nun Sea of Stars adlı oyunu, Breath of Fire ve Illusion of Gaia gibi klasik RPG’lerin anılarına gönderme yapıyor. Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch platformları için mevcut olan oyun, aynı zamanda PlayStation Plus Extra/Premium ve Game Pass aboneleri tarafından da oynanabiliyor. Aşağıdaki lansman fragmanını izleyebilirsiniz.

The Messenger evreninde geçen Sea of Stars, Valere ve Zale adlı karakterlerin hikayesini anlatıyor. Güneş ve ay gücü kullanan Solstice Çocukları, kötü bir simyacı olan The Fleshmancer’ı yenmeyi hedefliyor. Yanlarında savaşa katılan birkaç parti üyesi de yardımcı olacak. Yemek pişirme, balık tutma ve masaüstü oyunu Wheels gibi etkinlikler de oynayabileceğiniz diğer aktiviteler arasında yer alıyor.

Savaş, zamanlama ve kombolar üzerine odaklanıyor ve rastgele karşılaşmalar veya seviye atlama gerektirmiyor. Görsellerde ise eski okul RPG’lerine hürmet eden muhteşem 2D piksel sanatı kullanılmış. Şu ana kadar Sea of Stars, 72 inceleme üzerinden 90 puan alarak eleştirmenlerden olumlu tepkiler almıştır.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com