Starfield Ön Sipariş İndirimi ile %17 Tasarruf Edebilirsiniz

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen Starfield, 6 Eylül’de piyasaya sürülecek, ancak özel sürümlerinden birini ön sipariş verenler 31 Ağustos’ta erken erişime sahip olacak. Ancak eğer PC’de oynamak isterseniz, Bethesda’nın devasa uzay temalı RPG oyununu sırasıyla 12 dolar veya 17 dolar indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Britanya merkezli dijital oyun anahtarını satan Fanatical isimli bir siteden, Starfield’ın Standart veya Premium sürümlerini sırasıyla 70 dolar veya 100 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Ancak, şirketin internet sitesindeki tam fiyattan satılan herhangi bir oyunda kullanabildiğiniz bir indirim kodu olan FANATICAL17 sayesinde, 30 Eylül’e kadar oyunun her iki sürümünü de tam fiyatından yüzde 17 indirimli olarak alabilirsiniz.

Kodu, bazı istisnalar dışında, şirketin web sitesindeki tam fiyatlı herhangi bir oyun için kullanabilirsiniz. Yani, Starfield’ı satın almak istemiyorsanız, başka bir oyunu da önemli bir indirimle satın alabilirsiniz.

Kodu Starfield’ın Standart ve Premium sürümlerine denedim ve evet, 70 dolarlık sürümde (58.09 dolara düşerek) 11.90 dolar, 100 dolarlık sürümde ise (82.99 dolara düşerek) 17 dolar tasarruf ettim. Şimdi ön sipariş verirseniz, lazer kesici ve bazı kozmetik ürünlerle birlikte sağlam bir indirim elde edersiniz. Bu gerçekten Starfield için bir yıldız tasarrufu. (Özür dilerim, kendim çıkıyorum.)

Bethesda Game Studios’un yakında piyasaya sürülecek oyunu, ilk kez 2018 E3 etkinliğinde duyurulduğu günden bu yana büyük heyecan uyandırdı. O zamandan bu yana, 1000’den fazla gezegeninin ne kadar geniş olduğu konusunda birçok tartışmaya yol açtı. Oyun henüz piyasaya çıkmamasına rağmen, bu kadar tartışmanın yaşanması bir hayranlık işte.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com