Super Mario Bros. Wonder Direct 31 Ağustos’ta!

Nintendo Switch’e bazı güzel first party oyunları gelmeye devam ediyor. Bunlardan biri olan The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ve Pikmin 4’ün ardından hala heyecanla beklenen birkaç büyük oyun daha var. Belki de en büyüklerinden biri Super Mario Bros. Wonder. Yakında oyuna daha detaylı bir bakış atacağız.

Nintendo, Super Mario Bros. Wonder için bu haftanın ilerleyen günlerinde, 31 Ağustos’ta, saat 07:00’de bir Super Mario Bros. Wonder Direct duyurdu. Bu sunum yaklaşık 15 dakika sürecek ve oyunun yeni oynanış mekanikleri hakkında ayrıntılı bir bakış sunacak.

Super Mario Bros. Wonder, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek diğer büyük Mario oyunu değil. Super Mario RPG Remake de Kasım ayında piyasaya sürülecek. RPG ile ilgili yeni detayların ne zaman açıklanacağı ise henüz bilinmiyor, ancak sızıntılar Eylül ayı için başka bir Nintendo Direct sunumu olduğunu iddia ediyor.

Super Mario Bros. Wonder, 20 Ekim’de Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

– Nintendo of America (@NintendoAmerica) 29 Ağustos 2023

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Crew Motorfest Accolades fragmanı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı

Mürettebat Motorfest’i Yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından iyi karşılandı; eleştirmenler ve izleyiciler, öncekilerle karşılaştırıldığında yön …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com