Xbox Game Pass bu hafta yeni bir oyun daha ekledi

Xbox Game Pass, bu hafta abonelik hizmetine gelecek olan iki yeni oyunla genişlemeye devam ediyor. Bunlardan biri olan Sea of Stars bugün, 29 Ağustos’ta piyasaya sürülecek, ancak bunu zaten biliyorduk. Expansive Worlds, açık dünya balık avı oyunu Call of the Wild: The Angler’ın da Game Pass’e geleceğini doğruladı ve yakında yayınlanacak. Oyun, 30 Ağustos’ta Game Pass’e eklenecek.

Call of the Wild: The Angler, Game Pass aracılığıyla konsol debutunu yapacak ve ayrıca 30 dolar karşılığında satın alınabilecek. The Angler ayrıca PS5 ve PS4 için de çıkacak ve PC oyuncuları, Game Pass for PC aracılığıyla veya doğrudan satın alarak oyuna sahip olabilecek. Aşağıdaki videoyu izleyerek, stüdyonun The Angler’ı konsola taşıma süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

The Angler, PS5 ve Xbox Series X’te Performans ve Kalite modlarına sahiptir (bu Avalanche’ın ilk PS5 oyunudur) ve oyunculara yüksek kare hızı veya grafik kalitesi ve çözünürlüğü arasında seçim yapma imkanı sunar. Konsol sürümü ayrıca yakın zamanda PC’ye gelen Evolution Güncellemesi’ndeki iyileştirmeleri de içerir, bu da güncellenmiş bir eğitim, yeniden tasarlanmış bir ilerleme sistemi, sekiz yeni balık türü ve çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmelerini tanıtır.

The Angler, oyuncuların açık bir dünyayı keşfederek nehirler ve göller bulmalarına ve balıkların yakalamalarına izin veren bir balık avı oyunudur. Tek başınıza oynayabileceğiniz gibi, çapraz platform çevrimiçi işbirliği ile 11 kişiye kadar takım oluşturabilirsiniz. Oyunda birbirinden farklı türde balıklar bulunur ve her birinin kendilerine özgü davranışları ve yakalamak için farklı yöntemleri vardır. Bir karakter yaratabilir ve öykü görevlerine katılabilir veya açık dünyayı keşfedebilirsiniz.

Expansive Worlds, Just Cause geliştiricisi Avalanche’in bir bölümü olup ayrıca Game Pass’te yer alan canlı hizmet avcılık oyunu The Hunter: Call of the Wild’ı da işletmektedir.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirin bir bölümünü alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com