Call of Duty’de Spawn, Skeletor ve diğer Operatorlerin geleceğini ortaya koyan Modern Warfare 2 Sızıntısı.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone’da Season 5 Reloaded yayında ve şimdi veri madencileri gelecekteki olası operatör paketleri ve etkinliklerinin ipuçlarını bulmak için oyun dosyalarını incelemeye başladı. Sızıntı yapanlar, Spawn, Skeletor, Evil Dead’den Ash Williams gibi sembolik karakterler için operatör kostümlerine atıfta bulunuyor.

Twitter’da ünlü Call of Duty sızıntı yapan Task Force Leakers 141, oyun dosyalarında bulunan birkaç olası paketi detaylandırdı ve bunlar Season 5 Reloaded veya Modern Warfare 2’nin altıncı ve son sezonunda gelebilir. Videoları izlemek için javascript etkinleştirilmiş bir tarayıcıya ihtiyacınız var.

Bir dizi tweet içinde, Masters of the Universe franchise’ından Skeletor, Spawn, Evil Dead’den Ash Williams, Hellsing’den Alucard ve Call of Duty 2’deki görünümüne dayanan klasik bir Captain Price kostümü için operatör paketleri sızdırıldı.

Eğer sızıntılar gerçek olursa, bu kostümler Tomb Raider, The Boys televizyon dizisi ve daha fazlası ile Call of Duty’nin son zamanlardaki çapraz faaliyetlerine katılacaklar. Snoop Dogg, Nicki Minaj ve 21 Savage’da şu anda Call of Duty’de operatör kostümleri bulunuyor. Activision, Modern Warfare 2 ve Warzone’dan çoğu içeriği Modern Warfare 3’te sunma planını duyurdu ve Carry Forward ayrıntılarını burada bulabilirsiniz.

Ayrıca, oyun dosyaları ayrıca bir hayalet avcısı etkinliğiyle çok oyunculu için zombi temalı ve Warzone için hayaletlerin geleceğini öneriyor. Bu sızıntı, Halloween etkinliklerinin çok oyunculu ve battle royale’de öne çıktığı önceki Call of Duty oyunlarıyla paralellik gösteriyor.

Season 5 Reloaded hakkında daha fazla bilgi için büyük güncellemenin tam yamasını kontrol etmeyi unutmayın. Burada Modern Warfare 3 hakkındaki tüm duyuruları, kampanya ayrıntılarını, çok oyunculu haritaları, Zombileri ve daha fazlasını vurguluyoruz. Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde sunulan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com