“Grim Dawn 2024’te Yeni Bir Genişleme Alıyor”

Crate Entertainment geliştirici ekibi, aksiyon RPG oyunu Grim Dawn için yeni bir genişleme paketi duyurdu. Fangs of Asterkarn adlı genişleme paketi, Grim Dawn’in Şubat 2016’da piyasaya sürülmesinden bu yana çıkan üçüncü genişleme paketi olacak ve 2024 yılında piyasaya sürülecek.

Grim Dawn: Fangs of Asterkarn, oyuna birçok yeni özellik getirecek. Bunlar arasında oyuncuların oyunu daha fazla seçenekle oynayabilmesini sağlayacak olan yeni bir 10. Yetenek ve bu yetenekle birlikte oynanabilecek sınıf kombinasyonlarının sayısını 45’e yükseltecek. Grim Dawn’deki sınıflar, oyuncuların oyunda seviye atlayarak seçtiği iki Yetenek kombinasyonundan oluşuyor.

Yeni Yetenek olan Berserker, oyunculara savaş sırasında çılgınlık haline girebilecek bir karakter oynamalarını sağlayacak. Yeni Yetenek’i kullanan oyuncular aynı zamanda hayvan benzeri formlara dönüşme seçeneğine de sahip olacak.

Genişleme paketinin diğer önemli özellikleri arasında, oyunun ana hikayesinin karlı Asterkarn zirvelerinde geçen yeni bir bölümü, Yükselen oyun modu, iksir özelleştirmesi, nadir ve büyülü eşyaların bonuslarını yeniden rastgeleleştirebilme yeteneği, Çukur oyun modu için yeni dalgalar, Yıkık Gerçeklik’e eklenen yeni bölgeler ve genel olarak yüzlerce yeni eşya bulunuyor. Genişleme paketi ayrıca Fangs of Asterkarn için ücretsiz içerik güncellemelerinin bir parçası olarak iki yeni roguelike zindan getirecek.

Fangs of Asterkarn genişleme paketi, oyuncu karakterleri için seviye sınırını artırmayacak ve oyun içindeki Tanrıça Saplantısı sınırını yükseltmeyecek. Oyuncular, karakterlerine ek güçler kazandırmak için görev ödüllerinden yararlanabilecek ve stüdyo, iksir özelleştirmesinin karakterleri daha güçlü hale getirmede önemli bir rol oynayacağını belirtmiştir, çünkü bu özelleştirme oyunculara benzersiz güçlendirici etkiler sağlayabilen iksirleri elde etme imkanı verecektir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com