Pokemon TCG’nin yeni Scarlet ve Violet genişlemesi için ön siparişte

Pokemon Kart Oyunu, 3 Kasım’da Scarlet ve Violet’in Paradox Rift genişlemesiyle bir kez daha genişliyor. Şimdi, muazzam Booster Box, değer odaklı Booster Bundle ve Elite Trainer Box (tükenme riski olan) gibi birçok farklı format ön siparişe açılmış durumda. Booster Box veya değer odaklı Booster Bundle’ı ön sipariş olarak satın alabilirsiniz.

Paradox Rift, Best Buy’da ön siparişle birlikte 22 Eylül’de düşen Pokemon TCG 151 Ultra-Premium Collection setlerinden biri değil. Eğer bir My Best Buy Plus veya Total üyesiyseniz, Pokemon kartlarında %10 indirimden yararlanabilirsiniz, bu yüzden sık alışveriş yapan biriyseniz ve ön siparişlerinizde birkaç dolarınızı biriktirmek istiyorsanız üyelik için düşünülebilir.

Tüm yeni kartları kontrol etmeye hazır mısınız, ancak hangi ürünün size uygun olduğundan emin değil misiniz? İşte ön siparişe açılan tüm yeni Pokemon kartlarının bir göz atın.

En fazla Paradox Rift kartını yakalamak mı istiyorsunuz? O zaman 36 booster paketini içeren Booster Box’a göz atın. Bu, yeni Antik ve Gelecek Pokemonları yanı sıra 15 yeni Pokemon ex ve 20’den fazla Eğitmen kartını içeriyor.

Sadece 27 dolara altı adet booster paketini bu pakette yakalayın. Her booster paketi 10 kart ve bir Temel Enerji içeriyor – ve Pokemon TCG oynamak için 60 kartlık bir desteğe ihtiyacınız olduğu için, koleksiyonunuzu genişletmek için harika bir yol.

Pokemon kartlarınızla birkaç ekstra hediye mi istiyorsunuz? O zaman Elite Trainer Box’a göz atın. Bu, dokuz adet booster paketi, Scream Tail veya Iron Bundle’ı içeren bir tam sanat kaplama promosyon kartı ve aşağıdaki bonusları içerir:

– 65 kartlık kol düğmeleri
– 45 Enerji Kartı
– 6 zarar sayacı zar
– 2 plastik durum işaretçisi
– 1 para atma zarı
– Koleksiyon kutusu
– Pokemon TCG Live kodu
– Paradox Rift genişlemesine yönelik Bir Oyuncu Kılavuzu

Kasım 3’te düşen diğer paketlerden farklı olarak, bu paket 20 Ekim’de gelecek. İçinde Charizard ex’i temsil eden bir gravür folyo promosyon kartı, Charmander ve Charmeleon’u içeren iki folyo kart, altı booster paket, manyetik kart koruyucu, 65 kartlık kol düğmesi ve bir Pokemon TCG Live kodu bulunuyor.

Şu anda ön siparişe açık olmasa da, Paradox Rift Booster Pack’leri tek tek Best Buy’da sadece 4.49 dolar fiyatla yakında satışa sunulacak. Mevcut desteğinizi artırmak veya büyük bir yatırım yapmadan yeni kartları kontrol etmek istiyorsanız birkaç tane almayı düşünebilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde sunulan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com