PS Plus üyelerine Eylül’de Saints Row, Black Desert ve Generation Zero bedava! [70 karakter]

Sony, Eylül ayı için PlayStation Plus’ın aylık ücretsiz oyunları dizisini açıkladı ve bu noktada gelenek haline gelen sızıntıların doğru olduğu ortaya çıktı – en azından bir kısmı doğru çıktı.

Söz konusu sızıntıya uygun olarak, Volition’ın yeniden başlattığı Saints Row – geçen yıl eleştirmenlerden ve izleyicilerden pek beğeni almayan bir karşılama alan oyun – Eylül ayı için PS Plus’ın başını çekecek. Ona Pearl Abyss’in MMORPG’si Black Desert (daha özel olarak, Traveler Edition) ve Systemic Reaction’ın alternatif tarihli açık dünya birinci şahıs nişancısı Generation Zero eşlik edecek.

Üç oyun da 5 Eylül – 2 Ekim tarihlerinde temel PS Plus seviyesine abone olan herkese sunulacak, elbette PlayStation Plus Extra ve Premium aboneleri için de ücretsiz olarak talep edilebilecek.

Sony ayrıca PlayStation Plus’ın üç seviyesi için 12 aylık abonelik fiyatlarını 6 Eylül’den itibaren artıracağını duyurdu. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com