Tüm Zamanların En İyi 10 Call Of Duty Haritası

Modern Warfare 2, Modern Warfare 1 ve Call of Duty: Black Ops'ta yer alan askerler bir araya getirildi.

Görsel : Activision / Kotaku

Call of Duty fanlarının, serinin çok oyunculu haritalarına olan tutkuları ateşli bir şekilde devam etmektedir. 2004 yılında orijinal Call of Duty‘ye çok oyunculu mod ekleyen United Offensive genişleme paketinden bu yana tartışma ve tartışma konusu olan haritalar, her yeni oyunun başarısı için önemli bir rol oynamaktadır. Öyle ki, favoriler genellikle yenilenerek tekrar yayınlanır. Örneğin, yaklaşan Call of Duty: Modern Warfare III, 2009’un büyük başarısı olan Modern Warfare 2 oyunundaki tüm haritaları geri getiriyor..

Call of Duty‘nin kapsamlı çok oyunculu seçeneklerindeki bazı haritalar oldukça vasattır (Quarry) veya tam anlamıyla kötüdür (Piccadilly, tatlım, özür dilerim), ancak birçok CoD haritası video oyunu seviye tasarımında en iyileri temsil eder. Harika görüntüler, belirgin hareket yolları ve mükemmel nişangahlarla. Bu haritalar en iyilerdir ve seriye popüler bir nedenle ün kazandıran hatırlatıcılardır. Bu nedenle, bugün en iyileri seçmeye çalıştım.

Listemdeki haritaların çoğu daha küçük ölçeklidir, çünkü daha küçük haritalar CoD‘un çok oyunculu mekaniklerinin ve oyun mekaniğinin en iyi özelliklerini sergiler. Ve birçoğu “üç yolu olan” haritalardır, bu da oyunculara genellikle birbirlerinden tamamen koparılmamak üzere binalar veya engellerle ayrılmış doğdukları noktalardan üç farklı yön sunan yerleşimleri tanımlayan bir düzenlemedir.

Ayrıca, bu haritaların hepsinin daha eski Call of Duty oyunlarından olduğunu fark edeceksiniz. Çünkü daha yeni başlıkların (örneğin, Modern Warfare 2019 ve Vanguard) daha büyük ve daha karmaşık görsellere sahip haritaları, serinin güçlü yanlarına uymuyor. CoD, biraz hızlı, biraz kaotik ve çok eğlenceli olduğunda en iyisidir ve sayısız nişangahın bulunduğu ve saldırıya uğramak için çok fazla yöne sahip olduğu haritalarda koşmak sadece Warzone’da değil, çok oyunculu modda eğlencelidir.

Hazır mısınız? İşte tüm zamanların en iyi 10 Call of Duty haritası, herhangi bir sıraya göre.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com