Yeni Arc Line, PC, PS5 ve Xbox Series X|S için Fantasy Steampunk CRPG olarak duyuruldu.

Ukraynalı oyun stüdyosu Dreamate ve Fulqrum, 2024 yılında PC, PS5 ve Xbox Series X|S için çıkacak olan fantastik bir steampunk CRPG olan Yeni Arc Line’ı duyurdu. Yukarıdaki tanıtım fragmanını ve aşağıdaki galerideki ilk ekran görüntülerini kontrol edin.

Yeni Arc Line, hayali dünyasının büyü ve teknolojinin altın çağında geçiyor. Dreamate, ölümcül cihazlar icat edebileceğiniz veya esrarengiz sanatlara hakim olabileceğiniz, savaşabileceğiniz, çalıp çıkarabileceğiniz veya başkalarını ikna edebileceğiniz, en üst düzeye çıkabileceğiniz, düşmanlar edinebileceğiniz, müttefikler edinebileceğiniz, aşık olabileceğiniz, büyük bir komploya karışabileceğiniz ve tarihin seyrini etkileyebileceğiniz diyor.

Savaş taktiksel ve tur tabanlıdır ve özelleştirdiğiniz karakterinizi ve işe aldığınız partiye komuta edersiniz. Büyülü ormanlardan pis sokak aralarına kadar her şeyi kapsayan New Arc Line’ın çeşitli dünyasını keşfederken istediğiniz kadar iyi veya kötü olabilirsiniz.

Dreamate, New Arc Line’ı “hikaye odaklı tek oyunculu bir RPG” olarak tanımlıyor. Gelişmeler olduğunda bu oyun hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Ryan McCaffrey, IGN’in fragmanlarının baş editörü ve hem IGN’in haftalık Xbox şovunun hem de aylık (-ish) röportaj şovumuzun, IGN Unfiltered’in sunucusu. Kuzey Jerseyli bir adam olduğu için, “pork roll” değil, “Taylor ham” diye bir tartışma yapabilirsiniz. Twitter’da tartışmak için @DMC_Ryan adresinde bulabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com