Atlus’un 20 Eylül’de Medya Bilgilendirme Duyurusu

Atlus, önümüzdeki aylarda oldukça yoğun bir programla karşımıza çıkacak ve önümüzdeki haftalarda şirketin yaklaşan oyunlarıyla ilgili yeni detaylar açıklayacağı biliniyor. Tokyo Oyun Fuarı’yla aynı zamana denk gelen 21 Eylül’de Sega ve Atlus’un yayını gerçekleştirileceği duyurulurken, bir gün öncesinde Atlus’un kendi etkinliğini düzenleyeceği de doğrulandı.

20 Eylül tarihinde gerçekleşecek etkinlik, özel bir gösterimin ardından Atlus’un bir medya toplantısı düzenleyeceği bir ortamda başlayacak. Sunum sırasında şirket, mevcut mali yıl içinde (önceki yılsonu olan 31 Mart ertesi) piyasaya sürülecek olan gelecek oyunlar hakkında konuşacak. Bu oyunlar arasında Kasım ayında piyasaya sürülecek olan “Persona 5 Tactica” ve Şubat ayında çıkacak olan “Persona 3 Reload” bulunuyor.

Atlus, medya toplantısı sırasında yeni oyun duyuruları yapmayacaklarını söyledi, bu yüzden “Persona 6” gibi bir oyunla ilgili bir şeyler duymayı beklemeyin. 2024 yılında piyasaya sürülmesi planlanan “Metaphor: Refantazio” hakkında ise henüz bir netlik yok.

Yeni haber: Atlus, önümüzdeki aylarda yoğun bir programla çıkacak olan oyunlarını tanıtmak için etkinlikler düzenlemeyi planlıyor. Şirketin Tokyo Oyun Fuarı’yla paralel olan etkinliklerinin yanı sıra kendi etkinliği de gerçekleşeceği açıklandı. Bu etkinlik, özel bir gösterimle başlayacak ve ardından Atlus, gelecek dönemde piyasaya sürülecek oyunlar hakkında bilgilendirme yapacak. “Persona 5 Tactica” ve “Persona 3 Reload” gibi oyunlar, sunumda ele alınacak. Atlus, medya toplantısında yeni oyun duyurmayacağını belirtti.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com