Nintendo, Pikmin 5 için “herkesi bekletmemeye çalışacağız” diyor.

Bugün Super Mario Bros. Harika için büyük bir haber günüydü. İncelemeler, bir Direct sunumu ve röportajlar bugün devam etti. Ancak, yeni 2D Mario oyununun odak noktası olmasına rağmen, diğer Nintendo serilerinin unutulmadığı anlamına gelmiyor.

Örneğin, Eurogamer geçtiğimiz günlerde yapımcı Takashi Tezuka ve yönetmen Shiro Mouri ile Super Mario Bros. Harika hakkında konuştu. Röportajın sonunda konu Pikmin’e geldi. Pikmin 4, bu yılın Temmuz ayında on yıl bekledikten sonra piyasaya sürüldü. Pikmin 4’ün yapımcısı olan Tezuka, Pikmin 5 için beklemenin bir o kadar uzun olmamasını sağlayacaklarını düşünüp düşünmedikleri sorusuna “Sanırım bu en iyisi olurdu. Herkesi bekletmemeye çalışacağız” şeklinde cevap verdi.

Kaynak

Beğen

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com