“Starfield’in Oynanma Süresi Ne Kadar?” (47 karakter)

Starfield oldukça büyük. Bu kadarını tahmin edebilirdiniz. Ancak dünyevi saatlerle ne kadar sürede bitirileceğini merak ediyorsanız, bunun istediğiniz kadar görmeye bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu tahminler tercih ettiğiniz oyun tarzına göre büyük ölçüde değişebilir, bu da Eylül 2023’te oynamak için başka ne olduğunu görmek isteyecek kadar kısa sürede bitirebileceğiniz anlamına gelebilir veya aylarca hatta haftalarca sadece bu oyunu oynayabilir ve yapacak daha çok şeyiniz olduğu şüphesizdir. İşte Starfield için oynama süresi, görev listesi ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler.

Starfield’ı kaç saatte bitirmek?

Bethesda Game Studios’un diğer birçok RPG’si gibi, Starfield’daki toplam oynama süreniz büyük ölçüde ondan ne kadar istediğinize bağlıdır. Sadece ana görevleri oynamak isterseniz, oyunu yaklaşık 12-15 saatte tamamlayabilirsiniz, artı eksi birkaç saatlik süre ile. Bununla birlikte, oyunun sunduğu çok daha fazlalığı hesaba katmaz, aşağıda ayrıntılı olarak açıklayacağız. Ayrıca, Starfield’ı oynamaktan heyecan duyan birçok kişinin bu şekilde oynamayı hiç düşünmeyeceği de muhtemeldir, bu nedenle aşağıdaki tahminlerden biri sizin oyun tarzınıza daha uygun olabilir.

Starfield’ı tipik bir şekilde oynamak – ana görevi yan görevler ve fraksiyonlarla ilgili görevler de dahil olmak üzere – tipik bir oyuncunun yaklaşık 45-70 saatini alır ve tabii ki bu her şeyi kapsamaz. Tüm görevleri tamamlamak, oyunun 90 saate kadar tahmin edilen bir süreye ulaşmasını sağlar, çünkü oyun, görece önemsiz gibi görünen bir “Etkinlik” sunabilir, ancak bunun büyük ödül, yeni bir yol arkadaşı veya yeni bir gemiyle sonuçlanabilecek çok bölümlü bir göreve dönüşmesi mümkündür. Starfield’de çok şey saklı.

Ardından, 100% tam oynama süresi var, bu da zaten bahsedilen her şeyin yanı sıra 1.000’den fazla gezegenin tamamını, florasını, faunasını ve doğal kaynaklarını ve özelliklerini kataloglamayı gerektirir. Bunun yapılması kolay bir iş değil, ancak muhtemelen imkansız bir hızda böyle bir oyunu tamamen tamamlayan oyuncular hakkında yakında duyacağız. İnternet böyle çalışır, değil mi? Bunların hepsini içeren bir oynama süresinin tahmini olarak, 200+ saat civarında olması muhtemeldir, ancak biz oyunu sadece birkaç haftadır oynadığımız için bu sadece en iyi tahminimizdir. Starfield’da bilinen evrenin tamamını haritalandırmaya çalışacak mısınız?

Unutmayın, hatta tamamlanmış bir oyun daha var, New Game Plus modu, yakında daha fazla ayrıntı paylaşacağız, ancak şimdilik biraz fazla ipucu içerdiği için henüz paylaşmak uygun değil.

Starfield görev listesi – tüm ana hikaye görevleri

Bunu bir spoiler uyarısı olarak değerlendirin! Starfield’da 19 ana hikaye görevi bulunmaktadır, çoğu görevde birkaç amacı içeren. Hikayeyi oynama sırası, çoğu zaman aynı anda birden fazla görevin sunulduğu görev günlüğünüzdeki önemli bilgilere bağlı olarak biraz farklılık gösterebilir, bu da onlara kendi takdirinize göre yaklaşma özgürlüğü verir. Aşağıda, spoiler içermemek için sadece görevlerin adlarını içeren tam görev listesi bulunmaktadır. Bu görev adlarından hiçbir çıkarım yapmak istemiyorsanız, daha sonra bunlara bakmanın veya kaç görev olduğuna dikkat etmenin daha iyi olabileceğini lütfen unutmayın.

– Bir Küçük Adım
– Eski Mahalle
– Boş Yuva
– Vectera’ya Geri Dön
– Bilinmeyene Doğru
– Parayla Alabileceğiniz Her Şey
– Yıldız Doğumu
– Bilinmeyene Daha Fazla İlerleme
– Kısa Görüşlü
– Aniden Hareket Yok
– Ödenmesi Gereken Yüksek Fiyat
– Ölçülemeyen Özlem
– Birlik
– Onların İzinden
– Ortaya Çıkan
– Ters Yüz
– Bağlanma
– Vahiy
– Dev Adım

Bethesda’nın yeni uzay temalı RPG’si Starfield hakkında daha fazla şey öğrenmemiz gerekiyor. Hepsi Starfield rehberler merkezinde. Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com