Destiny 2’nin gelecekteki silahları sadece hasar vermekle sınırlı olmayacak

Son birkaç Destiny 2 mevsimi, koleksiyonunuzdaki silahlara kıyasla daha verimli hasar veren bazı ilginç özelliklere sahip birçok yeni silahın ortaya çıkmasıyla geçti. Destiny 2, The Final Shape genişlemesine doğru ilerlerken, Bungie, oyuncu cephaneliklerini sadece DPS odaklı araçlar olmaktan daha fazlası haline getirerek sallamayı hedefliyor.

“Oyuncular için işlevin önemli olduğu yolları düşünmek zorundayız,” oyun direktörü Joe Blackburn, PC Gamer’a açıkladı ve bu alternatifin Destiny 2 deneyimini durgunlaştırabilecek yavaş bir silah güçlenmesi olabileceğini belirtti. Egzotik roketatar Gjallarhorn, Bungie’nin yeni şeyler denediği bir örnektir, çünkü bu silah, sadece oyundaki en iyi patlayıcı yüklerden birini sunmaz, aynı zamanda yakındaki takım arkadaşlarının roket atarlarını güçlendirir.

Önceki mevsimler ve genişlemelerde, Bungie, Exoticlar gibi Lumina adlı el tabancasıyla oyuncuları iyileştirebilen Noble Rounds perkine veya bir takımdayken patronlara kısa sürede zarar verebilen Divinity adlı bir izleme tüfeği ile bu fikirleri denemiştir. Bungie’nin amacı, oyunculara cephaneliklerini daha iyi ayarlamak için daha fazla seçenek sunmaktır.

Efsanevi sınıf silahlar da yeni destek tarzı işlevsellikler almaya başlayacak. Blackburn, oyuncuların bu ekipmanın yeni bir destek rolüne girmesini bekleyebileceğini ekledi. Bu silahların bir kısmı The Final Shape tanıtımında ipucu verildi ve iyileştirme mermileri ateşleyebilen bir otomatik tüfek veya mini-homing roketleri serbest bırakan bir yan silah gibi örnekler içeriyor. Bu mevsim, oyuncuların bir öldürme sonrası yeniden yüklediğinizde kendinize ve takım arkadaşlarınıza sağlık geri kazandıran Heal Clip perkini kilidini açabilmesini görmektedir.

“Azalan geri dönüşler yasası, her birinin gardiyanınızın teçhizatına etki etmek için daha zor çalışmasına neden olur. Bunun olmasını sağlamak için sarsıcı şeyler yapmamız gerektiğini biliyoruz,” Blackburn açıkladı. “Bu, oyunculara hala şeylere ateş etme, ancak diğer oyuncuların çıktısını değiştirmek için anlamlı yollar sağlama yeteneği sunan bir desteğe girebilmelerine olanak tanıyan bir yoldur. Bu nedenle, daha fazla açıyı keşfettiğimizi göreceksiniz.”

Blackburn ayrıca Destiny 2’yi “devre” perkleri ve sanat eseri modlarıyla taze tutma fikrini de ima etti. “Dönüştüreceğiz, içeriye girip çıkmasını sağlayacağız,” dedi Blackburn. “Barricades ve Riftler nedeniyle hiç kimsenin silahını doldurmadığı bir yıl vardı. Bu bir Destiny zamanıydı! Sanırım farklı çağlar yaratmaya devam edeceğiz. İğneyi yeterince taşıdık ve bunu sınırlı tutmak için yöntemler biliyoruz, böylece tüm oyunu zayıflatmaz.”

Destiny 2’nin en son mevsimi, Cadı Mevsimi, hemen başladı ve Crota’s End’in tekrar bir canlandırılmış baskısıyla birlikte geldi. Işık ve Karanlık destanı Şekilinin Sonu’nda Şubat 2024’te sona erecek. Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com