Nier Automata’nın En Çılgın İş Birliği! (70 karakter)

Nier: Automata, Bir Başka Video Oyununda Yer Alıyor

Nier: Automata, kaderci bir video oyunu olan ve yok olmaya mahkum insanlığı kurtarmaya çalışan çekici androidler hakkında, ne kadar mantıksız olursa olsun başka bir video oyununda yer almayı reddetmeyen bir franchise’dır. Yayınlanmasının üzerinden altı yıl geçen bu bilim kurgu rol yapma oyunu, Final Fantasy XIV, Monster Hunter World, Soul Calibur 6, Rainbow Six: Siege, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fall Guys gibi oyunlarla işbirliği yapmıştır. En son popüler bir mobil oyunla yaptığı işbirliği, belki de tarihte en açıktan cinsel içerikli işbirliği olarak kaydedilecektir.

Shift Up tarafından geliştirilen ücretsiz bir bilim kurgu nişancı oyunu olan Goddess of Victory: Nikke, silah ateşlemeleri sırasında kalçalarının, bacaklarının ve göğüslerinin tofu kasesi gibi sallandığı kaslı kızları içermektedir. Yakın zamanda, serisi Chainsaw Man gibi eşit derecede cinsel içerikli franchise’larla işbirliği yapmıştır. 1 Eylül’de başlayacak olan Goddess of Victory: Nikke’nin Nier: Automata işbirliği, 2B ve A2’nin yanı sıra Pascal (lol) karakterlerini oynama imkanı sunacaktır.


Goddess of Victory: Nikke

Goddess of Victory: Nikke

Yukarıdaki fragman, oyunun ne kadar açık bir şekilde cinsellik içerdiğini tam olarak göstermese de, 2B ve A2’nin temel kostümleri kesinlikle göstermektedir. 2B ve A2’nin Metamorphic Damage adlı temel Nikke kostümleri, Nier: Automata’da kendinizi patlattığınızda kıyafetlerinin ne kadar hafif olduğunu göstermektedir.


YoRHa Uniform 1

Goddess of Victory: Nikke – YoRHa Uniform 1 Kostümü


YoRHa Uniform Prototype

Goddess of Victory: Nikke – YoRHa Uniform Prototype Kostümü

2B’nin “YoRHa Uniform 1” kostümü ve A2’nin “YoRHa Uniform Prototype” kostümü için fragmanlar mevcuttur. Gacha sistemi aracılığıyla sadece 2B’nin oyunda bulunabileceği belirtilmektedir. A2’ye ise Nikke’nin Premium YoRha Pass sıralamasında 10. seviyeye ulaşarak ulaşılabilir. Pascal’ın kendi fanservice dolu fragmanı bulunmamaktadır.


Shift Up / PlayStation

Shift Up / PlayStation

Eğer bu makaleyi okumak sizi bir Shift Up hayranı yaptıysa ve gacha öğeleri olmayan daha benzer oyunları olduğunu merak ediyorsanız -öncelikle, çok belirli bir talep olduğunu belirtmek gerekir- cevap evettir. Stellar Blade, savaş sonrası bir Dünya’yı yeniden kazanmak için robot filosuyla savaşan 2B gibi bir kadın olan Eve adlı bir kadın hakkında bir bilim kurgu karakter eylem oyunudur. Stellar Blade, PlayStation 5 özel olarak bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülecektir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com