“Ps5, Xbox Series X/S ve PC için Wizard with a Gun 17 Ekim’de çıkıyor!”

wizard with a gun

Birkaç yıl önce duyurulan Galvanic Games ve Devolver Digital’in işbirliğiyle hayatta kalma oyunu Wizard with a Gun her gösterildiğinde büyük umut vaat etti ve yakın zamanda oyunun bu yıl piyasaya sürüleceğini doğruladıktan sonra, Devolver nihayet bir çıkış tarihi açıkladı.

Wizard with a Gun, PS5, Xbox Series X/S ve PC için 17 Ekim’de piyasaya sürülecek. Daha önce doğrulandığı gibi, hayatta kalma oyununun Nintendo Switch versiyonu hala yapım aşamasında, ancak henüz çıkış tarihi belli değil.

Oyunu ön-sipariş verenler ayrıca Noble Wizard kozmetik paketine erişim sağlayacak, bu paket bir bonus şapka, Joker kıyafeti ve Büyücü Kral kıyafetini içeriyor.

Bu arada, oyunun çıkış tarihi duyurusuna eşlik etmek için geliştirici Galvanic Games, 6 Eylül’e kadar Steam’de tekrar tek oyunculu bir demo sunuyor. “Tam oyun, 2 oyunculu işbirliği ve oynanış sistemlerinde daha fazla derinlik sunacak,” diyor geliştirici. “Daha fazla canavar, daha fazla biyom, daha fazla şablonda daha fazla zanaat ve en önemlisi daha fazla büyücü ve daha fazla silah!”

Aşağıda çıkış tarihi duyurusu fragmanını izleyebilirsiniz.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com