“Spyro Reignited Trilogy, 10 milyon birim satış adedine ulaştı!”

Toys For Bob ve Activision tarafından 5 yıl önce Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage ve Spyro: Year of the Dragon’ın PlayStation 4 ve Xbox One için remastered versiyonları piyasaya sürülmüştü. Bunlar, Spyro Reignited Trilogy adı verilen tek bir koleksiyonda sunuldu. Bir yıl sonra da Nintendo Switch’e port edildi.

Dikkatinizi çekebilecek bir şey ise, remastered triloginin ne kadar iyi satıldığı hakkında çok fazla bilgi bulunmuyordu. Ancak, bugün erken saatlerde resmi Spyro Twitter/X hesabı, Spyro Reignited Trilogy’nin dünya çapında 10.000.000 birimlik satışa ulaştığını duyurarak, franşizin 25. yıl dönümünü kutlamak için bir ay boyunca etkinliklere başladı. Aşağıdaki tweet’e bakabilirsiniz.

Bu yazının beğenilme durumu yükleniyor…

İlgili

(em etiketiyle ilişkili içerikler)

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com