Spyro Reignited Trilogy 10 Milyon Kopya Sattı.

Activision, resmi Spyro serisi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Spyro Reignited Trilogy‘nin dünya genelinde tüm platformlarda 10 milyon adet sattığını duyurdu. Spyro Reignited Trilogy, platform oyunu severlerin birçoğunun beğenisini kazandığı 2018’de yayınlanmıştı.

Spyro serisi, 9 Eylül’de kutlanacak olan Spyro ejderhasının 25. yıl dönümünü kutlama amaçlı bu önemli kilometre taşını duyurdu. Oyunun 2018’deki çıkışında yaptığımız incelemede, 10 üzerinden 9/10 puan vererek, “Tarzı ve içeriğiyle, Spyro Reignited Trilogy hem hayranlar için hem de yeni gelenler için son derece çekici bir paket haline geliyor” demiştik.

Spyro Reignited Trilogy, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformlarında mevcuttur.

– #Spyroversary hashtagiyle özel bir kutlama başlatıyoruz.
– Bu BÜYÜK kilometre taşını kutlama amacıyla Spyro topluluğuna şükranlarımızı sunuyoruz.
– Spyro (@SpyroTheDragon) September 1, 2023

Haberin tamamını buradan okuyabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Crew Motorfest Accolades fragmanı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı

Mürettebat Motorfest’i Yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından iyi karşılandı; eleştirmenler ve izleyiciler, öncekilerle karşılaştırıldığında yön …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com