Starfield Modlar, DLSS Desteği ve FOV Kaydırıcı Gibi Eksik Özellikleri Ekledi

Erken erişime sahip olanlar için Starfield artık mevcut ve mod yapımcıları hızla Nvidia’nın Deep Learning Super Sampling (DLSS) teknolojisi ve bir FOV Kaydırıcısı gibi birkaç eksik özelliği eklemek için çalıştılar.

Yazının kaleme alındığı sırada, NexusMods’da üç kullanıcı DLSS ve Intel’in Xe Super Sampling (XeSS) teknolojisini destekleyen bir mod oluşturdu, önce DLSS desteği eklemeyi vaat eden PureDark’a LukeFZ ve 2077v2 eklenir.

Lansmanda eksik olan bir diğer özellik olan Field of View kaydırıcısı, şu anda oyundaki PC sürümünün ayarlarında mevcut değil. Neyse ki, NexusMods kullanıcısı Hellstorm102 dahil olmak üzere birkaç kişi oyuna FOV Kaydırıcısı ekledi.

Starfield’in 7/10 değerlendirmesinde, “Starfield’in karşısında birçok zorluk var, ancak sonunda genişletilmiş rol yapma görevleri ve saygın bir savaşçılık cazibesinin yerçekimsel çekimine direnmek zor hale geliyor.” söylendi.

Starfield, belirli sürümleri satın alan oyuncular için şu anda mevcut ve tam sürümü 6 Eylül’de piyasaya sürülecek. Eğer Settled Systems’a olan yolculuğunuza dün veya bu hafta sonu başladıysanız, başlamadan önce yapmanız gereken ilk şeyler, seçmeniz gereken en iyi özellikler ve arka planlar ve Starfield başlarken size söylenmeyen 22 şey için rehberimize göz atın.

Taylor IGN’de bir muhabirdir. Twitter’da takip edebilirsiniz @TayNixster.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com