Starfield: Sınırsız Kredi Nasıl Kazanılır?

starfield


Starfield

gezilebilecek düzinelerce mekanı olan geniş kapsamlı bir oyundur. Bu mekanlarda üsler ve karakollar bulunan sistemler ve en önemlisi, Ticaret Otoritesi kıyılarını ve satıcıları içerir. Burada, satın almak istediğiniz eşyalar için Kredi karşılığında biriktireceğiniz ganimetlerinizi boşaltacaksınız. Ancak, Kredi toplamanın çeşitli yöntemleri oldukça sıkıcı olabilir ve Ticaret Yeteneği bile bunu hafifletmeye yardımcı olmaz. Bu

Starfield

rehberi, ne zaman isterseniz sınırsız Kredi nasıl alabileceğinizi gösterecektir.

Hileleri Etkinleştirin

Sadece PC’de mevcut olan Komut Konsolu’nda birçok farklı konsol komutunu, hileleri de dahil olmak üzere girebilirsiniz. Sınırsız krediler için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Klavyenizin sol köşesinde, <”Esc”> tuşunun altında,
    <”Tab”> tuşunun üzerinde veya sayı <”1”> tuşunun solunda yer alan <”~”> veya “Tilde” tuşuna basın. Bu tuş ile henüz tanışık değilseniz veya farklı bir bölgesel
    klavye düzeni kullanıyorsanız.
  • Bu, Komut Konsolu’nu başlatacaktır.
  • Aşağıdaki komutu tırnak işaretleri olmadan yeni komuta yapıştırın veya girin:
  • “player.additem 0000000F <eklenecek kredi miktarı>”

Açıklama için, bu yedi sıfırın ardından bir ‘F’ ve bir boşluk gelir. Son sayı tamamen size bağlıdır – hatta yüz milyon Kredi de mümkündür. Sadece beş bin Kredi isterseniz, kesin komut “player.additem 0000000F 5000” olacaktır, tırnak işaretleri olmadan.

Seçtiğiniz Kredi miktarı havuzunuza eklenecektir. İhtiyaç duyulduğunda tekrarlayın. Komut kullanmanın başarımları devre dışı bırakacağını unutmayın. Komut Konsolu, Xbox Series X|S üzerinde hiçbir şekilde kullanılamaz.

İşte

Starfield

’de sınırsız Kredi nasıl alabileceğiniz.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com