“Test Drive Unlimited Solar Crown: Alfa Romeo ve Çeşitli Ortamlar Gösteriliyor”

Test Drive Unlimited Solar Crown_03

Beklenmedik bir şekilde, KT Racing Test Drive Unlimited Solar Crown için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Fragman, oyuncuların deneme sürüşünden önce özelleştirebilecekleri özellikle Alfa Romeo marka İtalyan arabalarını sergiliyor. Aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Daha sonra, Wan Chai’nin sokaklarında günün ışığında başlayarak Central District’e kadar Hong Kong Adası’nda keyifli bir sürüş yapılıyor. Victoria Peak’teki gece yarışları, sis ve aydınlatma efektlerini sergilerken oyuncular daha sonra Western District’e geçiyor. Bu bölgede deniz kenarında dışarıda çeşitli konteynerler bulunan bir depo bulunuyor.

Oyuncular Shek O’da yolculuk yaparak denizin manzarasını görebiliyorlar. Test Drive Unlimited Solar Crown PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkacak. Henüz bir yayın tarihi belirlenmedi, ancak erken 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor. Daha fazla detay için takipte kalın ve buradan daha fazla oynanış görüntüsüne göz atın.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com