Trails of Cold Steel 3 ve 4, PS5 için ESRB tarafından oyunculara sunuldu.

The Legend of Heroes - Trails of Cold Steel 4_03

The Legend of Heroes: Trails into Reverie‘den sonra, Falcom Erebonia sagasından ayrılıyor. Ancak, NIS America tarafından yayımlanan oyun serisindeki önceki bölümleri PS5 oyuncuları için geliştiriyor gibi görünüyor. Entertainment Software Rating Board (ESRB) yakın zamanda The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 3 ve 4 için PS5 sürümlerini derecelendirdi. Her iki oyun da şiddet, dil ve bazı ima edici temalar nedeniyle “T” yaş sınırlamasına sahip.

Her iki oyun da PS4, Nintendo Switch ve PC için mevcut ve serinin yeni dalgasını PS5’e taşıyan oyunlar olacak. Şu anda, Trails into Reverie, serinin Batı’da PS5 için mevcut olan tek oyunu. Japonya’da ise, The Legend of Heroes: Kuro no Kiseki ve Kuro no Kiseki 2 -CRIMSON SiN – mevcut nesil konsolda da oynanabiliyor.

Resmi bir duyuru yakında gelebilir, bu yüzden takipte kalın. Batı’da Kuro no Kiseki‘nin ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda, Falcom “en kısa sürede” bir haber vereceğini belirtiyor. Bu süre zarfında takipte kalın ve Trails into Reverie incelememizi okuyun.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com