“Starfield Sonları Rehberi – GameSpot Türkçe”

Yıldız alanı sonlandırmaları size kampanya boyunca yaptığınız kararlara dayanarak dünyanızın nasıl gittiğini söyler. Tabii ki, son savaştan sonra acele etmek için bir neden yoktur. Yine de, Starfield sonlandırmalar kılavuzumuz, bu noktaya gelince neler bekleyebileceğinizi tartışır. Bu makalede spoiler içerdiğini belirtmek gereksizdir.

Starfield sonlandırmaları, Birlik’e ulaştığınızda gösterilir. Bu, İlham Verme final görevinden sonra bir seçenek olarak sunulur. Tüm artefaktları elde ettikten sonra, bunları Armillary’nize yerleştirebilirsiniz. İşte özeti:

Birlik’e ve sonlandırmaya ulaşmak için Armillary’nin geminizde inşa edilmiş olması ve tüm artefaktların içine yerleştirilmiş olması gerekmektedir. Ardından, herhangi bir sistemde atlamak yeterlidir. Bir gezegene gitmek yerine, geminiz Birlik’e taşınacaktır.

Bu arada galaksinin keşfine devam etmek isterseniz, Armillary’nizi geminizden çıkarmanız yeterlidir. İstediğiniz zaman tekrar inşa edebilirsiniz.

Birlik olarak bilinen yer, Tanrı ya da eski uzaylılar tarafından yapılan yaratılışın merkezi olarak kabul edilir ve diğer evrenlere geçit olarak hizmet eder. Orada, merak uyandıran bir kişiyle karşılaşıyorsunuz: kendiniz.

Diğer versiyonunuz, yaptığınız kararlar nedeniyle meydana gelmiş ve gelecek olan olayların size söyler. Bu sahneler diorama olarak görünür ve olaylar hakkında daha fazla bilgi almak için onlara yaklaşabilirsiniz.

Bu Starfield sonlandırma dioraması, insanlığın artefaktları arayışında nasıl başarılı olduğunu anlatır. Örneğin, ne Emissary ne de Hunter yanında yer almadıysanız, insanların Starborn tarafından manipüle edilmeden kaderlerini özgürce yaşadıklarını öğrenirsiniz. Bu arada, Emissary’nin yanında yer aldıysanız, Starborn’u yönlendirdiklerini ve kontrol etmelerine rağmen zamanla daha hoşgörülü olmayı öğrendiklerini öğrenirsiniz.

Son olarak, bu sonlandırma dioramaları tamamladığınız taraf hikayelerine bağlı olarak sonuçlar hakkında konuşur. Bunlar, United Colonies (Birleşik Koloniler), Freestar Collective (Bağımsız Topluluk), Ryujin Industries (Ryujin Sanayi) ve Crimson Fleet (Ala Flotilla) ile ilgilidir.

Bu zamana kadar gördüğümüz sadece Starfield sonlandırma sahnelerinden bazılarıdır. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey Birlik’e girmek ve maceranıza devam etmektir. Daha fazlasını öğrenmek için New Game Plus kılavuzumuza bakabilirsiniz.

Starfield, keşfedilecek birçok gezegenin olduğu devasa bir oyundur. Diğer ipuçları ve taktikler için kılavuzlar merkezimize ziyaret edebilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com