“The Masquerade – Bloodlines 2 Yeniden Duyuruldu, 2024 Sonbaharında Çıkacak, Geliştirici The Chinese Room”

vampire the masquerade bloodlines 2

Söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı; Paradox Interactive, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘yi PAX West 2023 etkinliğinde yeniden duyurdu. Oyunun yeni çıkış tarihi Sonbahar 2024 olarak belirlendi ve oyun The Chinese Room tarafından geliştiriliyor. Oyunun resmi web sitesi şu anda sadece bir PC çıkışı göstermektedir.

Seattle’da geçen Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, oyuncuları bir yaşlı Vampirin ayakkabılarına koymaktadır. Oyuncular farklı fraksiyonlarla uğraşmak zorunda kalacak ve uygun müttefikleri seçmelidir. Oyun, yeni bir tam oynanış videosu Ocak ayında yayınlanacak olup, oyun içindeki oynanabilir klanlar bu yılsonuna kadar tanıtılacaktır.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oldukça sıkıntılı bir geliştirme süreci geçirmiştir. Oyun ilk olarak Hardsuit Labs tarafından geliştiriliyordu, ancak daha sonra stüdyonun ellerinden alındı. Temmuz 2022’de Paradox Interactive CEO’su Frederick Wester, oyunun “iyi ellerde” olduğunu belirtmiştir.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2‘nin nihayet doğru bir çıkış tarihi olduğu, yeni duyuru fragmanları ve geliştirici ile birlikte Paradox Interactive’in oyunun gelişimini tekrar rayına oturttuğunu göstermektedir.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com