Litte Nightmares 3, atmosfer ve benlik duygusu korumak için koltuk arkadaşı işbirliğini dahil etmiyor.

little nightmares 3

Little Nightmares serisi bugüne kadar her iki oyunda da iki temel karakterin üzerinde odaklanmasıyla birlikte, kooperatif oyun için mükemmel bir uyum sağlayacağını hissettiriyordu ve şimdiye kadar serinin sadece tek oyunculu olması karşılığında, yakın zamanda duyurulan Little Nightmares 3 bunu değiştirecek – ancak önemli bir yanıyla.

Little Nightmares 3 çevrimiçi kooperatif seçeneğine sahip olacak, ancak yerel kooperatif içermeyecek. İlginç bir şekilde, bu, serinin yeni sahipleri olan Supermassive Games tarafından bilinçli bir karar olarak alındı ve stüdyonun korku oyununu bir arkadaşınızla yanınızda oynamanın deneyimi kötüleştireceğini hissettiği için.

Publisher Bandai Namco EU’daki Little Nightmares 3 yapımcısı Coralie Feniello, GamesRadar ile yaptığı son röportajda, kooperatifin serinin hayranlarından en çok talep edilen özelliklerden biri olduğunu söyledi, bu nedenle onu bir şekilde dahil etmek önemliydi. Aynı zamanda geliştiricilerin serinin tek oyunculu temeline de sadık kalmak istediğini söyledi.

“Kooperatif, hayranlarımızın en çok talep ettiği özellikti, bu yüzden onlara onu vermek gerçekten önemliydi,” dedi Feniello. “Bunu haplayarak size bir katman ekleyeceğini düşünüyorum. Aynı zamanda oyuncunun istediği şekilde deneyimlemesini istiyoruz. Bu yüzden tek oyunculu kalmasını sağladık, böylece çevrimiçi kooperatif oynamazsanız, yapay zeka ile oynayabileceksiniz.”

Little Nightmares 3’ün oyun direktörü Wayne Garland, korku oyunu için yerel kooperatifin düşünüldüğünü, ancak geliştiricinin sonunda bunun “atmosfer ve içeriğe odaklandığı” için çok şey kaybettireceğini düşündüğünü ekledi.

“Bize çevrimiçi oyun ve klasik parti atmosferi arasında bir seçim sunuldu,” dedi Garland. “Evin içinde elde etmeye çalıştığımız atmosfer ve içeriğe geri döndüğünüzde, önemli olan şeyin geleneksel kooperatif yerine yalnızca çevrimiçi kooperatif olduğunu düşünüyoruz.”

Little Nightmares 3, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için 2024 yılında çıkacak.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com