Baldur’s Gate 3’de Cinsel İsteği Yüksek Ortaklar Hatası

Eğer Baldur’s Gate 3’ün arkadaşları neden aşırı istekliydi diye merak ediyorsanız, durumun bir hata sonucu olduğu ortaya çıktı.

Geliştirici Larian, Baldur’s Gate 3’ün arkadaşlarının ilişkinin başında çok erken bir şekilde istekli olduklarını belirtti.

Patlayıcı büyücü Gale, Baldur’s Gate 3’ün en agresif istekli arkadaşı olabilir. Onu sihirli deliğinden çıkar çıkmaz kamp yerinde eğlenceli bir gece için hazırdı. Ancak, ateşli Tiefling Barbar Karlach’ta geride kalmadı. Biz henüz numara bile alışverişi yapmadan yarı elfime karşı şehvetli bir arzu vardı.

Larian CEO’su Swen Vincke, arkadaşların “onay eşiklerinin” çok düşük ayarlandığını, bu nedenle ilgilerinin cinsellik konusunda öne çıktığını söyledi. Vincke, “Bu yüzden başlangıçta çok istekliydiler,” diye açıkladı.

Larian’ın bunu bazı oyundaki arkadaşlar için düzelttiği, ancak tüm arkadaşlar için düzeltmediği ortaya çıktı, bu da Larian’ın oyunun ilişkiler konusundaki niyetini gösteriyor. Baldur’s Gate 3 aslında bu kadar istekli olmamalıydı. Vincke’e göre gerçek hayatta doğru olmazdı. “Bunu beğenen çok insan vardı. Ancak, çok hızlıydı,” dedi Vincke. “Aslında gerçek ilişkileri simüle etmek amaçlanmıştı.” Vincke, gerçek hayatta böyle davranmak “sorunlu” olurdu dedi.

Bu arada, eğer her şey sizin için çok hızlı ilerliyorsa, kararlı arkadaşlarınıza sakin olmalarını söyleyebileceğiniz bir diyalog seçebilirsiniz.

İki taraflı düşünceler içerisindeyseniz, IGN’nin Baldur’s Gate 3’ün tüm cinsellik ve romantizm seçenekleri için kapsamlı bir rehberi bulunmaktadır. Oyunu oynarken sahada oynamanıza yardımcı olacaktır, sözü geçen.

Wesley, IGN için İngiltere Haber Editörüdür. Twitter’da @wyp100 adresinde bulunabilirsiniz. Wesley’ye wesley_yinpoole@ign.com adresinden veya gizlilik içinde wyp100@proton.me adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com