“EA Sports FC 24 için En İyi Ön Sipariş Fırsatları Şimdi!”

EA, FIFA lisansını sonunda kaldırdı ve premium para kazandıran spor simülasyonunu EA Sports FC 24 olarak yeniden markaladı. Eğer 29 Eylül’de oyunu oynamak istiyorsanız, şu anda İngiltere’de mevcut olan en iyi ön sipariş fırsatlarını zaten bulduk.

Şu anda The Game Collection Outlet aracılığıyla eBay’deki fırsatta ekstra%15 indirim var. Bu güvenilir satıcı, eBay ile ortaklık yapmaktadır ve kullanıcılar EA Sports FC 24’ü sadece £53.51’e ön sipariş verebilmek için ekstra%15 indirim kodunu TAKE15 kullanabilirler.

Perakende satış fiyatı £69.99 olduğundan, lansman gününde önemli bir £16.48 tasarruf ediyorsunuz. Tek kural, hemen nakit ödeme yapmanız gerekecek, bu yüzden bununla ilgili işte internet adreslerini bıraktık. Bununla birlikte bu promosyon kodunun 6 Eylül’den sonra geçersiz olacağını unutmayın.

Eğer henüz EA Sports FC 24 için nakit ödeme yapmak istemiyorsanız, size de bir seçenek sunuyoruz. Amazon, şu anda FC 24 için ön siparişleri £64.99’a kadar indirdi ve diğer İngiltere perakendecilerinden de birçok seçenek mevcut. İşte oyun piyasaya sürülmeden önce mevcut olan tüm EA Sports FC 24 ön sipariş fırsatları.

EA Sports FC 24’nin çıkış tarihi ne zaman? Oyunun resmi çıkış tarihi 29 Eylül’dür, ancak ilgili konsol veya PC mağazanızdan Ultimate Edition’ı satın alırsanız 22 Eylül’de oynamaya da başlayabilirsiniz.

EA Sports FC 24 ne kadar ücretli? EA Sports FC 24 için resmi perakende satış fiyatı £69.99, ancak birçok perakendeci oyunu dikkat çekmek için bu fiyatın oldukça altında listeliyor. Büyük olasılıkla oyun, EA için yine bir en çok satan olacak, bu yüzden dikkatli seçim yaparsanız piyasaya çıkış gününden önce büyük bir indirim bulabilirsiniz.

Robert Anderson, IGN için bir anlaşmalar uzmanı ve Ticaret Editörüdür. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz: @robertliam21.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com