“Little Nightmares 3’te atmosfer ve bağlılık korunacak, eşli oyun özelliği olmayacak” (63 karakter)

Bandai Namco sonunda Little Nightmares serisinin uzun beklenen üçüncü oyununu duyurdu ve görünümü harika görünüyor. Oyunla ilgili ortaya çıkan bir sorun ise, koltuk üstü oynanabilir bir modun bulunmamasıdır. Ekip, yerel çok oyunculu modu dahil etmeme kararı aldıklarını ve “atmosfer ve bütünleşmeyi korumak” istediklerini söylüyor. Ancak Little Nightmares 3, serinin hayranları tarafından en çok istenen özelliklerden biri olan çevrimiçi çok oyunculu oynanabilirliği içerecektir.

“Little Nightmares açıkçası geleneksel olarak yaptığımız korku oyunlarından farklı bir tür korku oyunu,” diyor Supermassive’in oyun yönetmeni Wayne Garland. “Dark Pictures, The Quarry, Until Dawn, bunlar açıkça korku oyunlarıdır. Olayın nasıl ilerlediği ve hikayeyi nasıl sürdürdükleri karakterler aracılığıyla açıktır. Little Nightmares 3 ise bu açıdan çok daha ima edici bir oyundur. Korkuyu, çevresel ayarlarda dolaşarak, antagonistin eylemlerinde, karakterin etkisinde, sesten bulursunuz. Ve gerçekten de size dünyayı keşfederken hissettiğiniz rahatsızlık duygusunu veren de budur.”

“Supermassive’in geçmiş çalışmalarında hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu modlar bulunmasına rağmen, Little Nightmares ekibi bu aptallığı hesaba katmıştır,” diyor Garland. “Çevrimiçi mi yoksa koltuk üstü mü modunun daha iyi olduğu konusunda sorular aldık. Koltuk modunu düşündük, ancak yine de Little Nightmares aracılığıyla elde etmeye çalıştığımız atmosfer ve bütünleşmeye geri döndüğümüzde, geleneksel parti unsurlarına göre değil, sadece çevrimiçi çok oyunculu modunu kullanmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.”

Kaynak

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com